שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בעיה קשה! מה קונים לאישה?

  אשתו של האזרח י' חוגגת יומולדת והוא פונה לאירגון נעמת כדי לברר מה כדאי לקנות לגברת

  י' פונה נעמת עונים 

  י' פונה
  17 במרס 2000

  לכבוד נעמת

  אני מכיר ומוקיר את הארגון שלכם כארגון שדואג לנשים וזכויותיהן.

  כל הכבוד. אני תומך בכם!

  לאחרונה אני מתלבט בשאלה מטרידה ואשר קשורה לנשים וחשבתי שאולי אתם תוכלו לעזור לי בעצה טובה. לאישתי היקרה יש יום הולדת, אני מאד רוצה לשמח אותה, אבל למרות ניסיוני בחיים טרם הבנתי מה משמח נשים ביום הולדתן.

  כמקורבים לנשים אודה לכם מאד אילו יעצתם לי מה נשים אוהבות לקבל ליום ההולדת (עד מאה וחמישים שקלים). כך תקלו עלי את ההתלבטות ותגרמו לאישתי (תומכת נעמת אף היא) שמחה גדולה.

  ממתין לתשובתכם המועילה. תודה.

  יואל קרני

  חזור למעלה
  נעמת עונים
  28.3.2000

  נעמת

  לכבוד מר יואל קרני

  שלום רב,

  מכתבך המשעשע ויוצא הדופן "נחת" על שולחני ועלי להודות כי הנך מציב בפני נעמת ובפני אתגר מעניין: האם להשיב לך ברצינות או בבדיחות הדעת? מה אפשר ללמוד ממנו עליך ועל יחסיך עם רעייתך? ובכל זאת אנסה להיענות.

  ובכן, נשים הן ראשית לכל אנשים, כל אדם, ובכלל זה כל אשה, הנם אינדיוידואלים עם אהבות, שנאות, תחומי עניין ותחביבים שונים. לדעתי אין לנשים חיבה קולקטיבית אחידה למתנה מסויימת.

  עצם פנייתך לנעמת מעידה על כך שהנך מוכן להשקיע מחשבה ויצרתיות כדי לשמח את האשה שאיתך, ולכן אולי תעשה עוד צעד קטן, שכן מי כמוך, האדם הקרוב ביותר לרעייתך, החולק עמה את אותה מיטה, אמור לחוש אותה ואת צרכיה, ותפנה את כל היצירתיות שלך לבחירת השי (הצנוע, יש לומר) ליום הולדתה.

  טיפ אחד בכל זאת אנדב – נשים לא אוהבות לקבל מתנות שימושיות שיסייעו להן לשרת אחרים. אל תקנה לה סינר או מכשיר לביצוע עבודות הבית!

  אם למרות הכל תעלה חרס בחיפושך אחר המתנה האולטימטיבית, נסה לפנות לדניאלה מן המדור "דניאלה היקרה" בעיתון "ידיעות אחרונות", אולי היא תושיע.

  והעיקר שיהיה לכם כיף!

  בברכה, דוברת נעמת

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים