שתף קטע נבחר

לשחרר את הישן ולקבל את החדש

וירוס קורונה יצר שינוי משמעותי בחיי כולנו, אנחנו חווים אובדנים בתחומים שונים, אך מתוכם נולדים דברים חדשים. שרונה פומס על התקופה הנוכחית ומשמעותו של הווירוס בחיינו

וירוס הקורונה בא להאט, לשחרר ולטהר מצבים של חוסר איזון, בתקופה המדהימה ביותר שהאנושות חווה עכשיו. וירוס קטן שבא כדי להאט את הכלכלה ולעשות סדר חדש. ההשפעה של הווירוס היא גם ביולוגית ומעניין לראות מדוע אנשים עוזבים את הפלנטה דווקא עכשיו.

 

שעה שאנשים חווים אובדן בדרכים שונות: אובדן פרנסה, אובדן זהות, אובדן אנשים, אובדן חיות ואובדן השגרה שהם הכירו, יש גם מי שבוחרים לא לשחרר את הישן ובאופן מבורך לעזוב את הפלנטה, ללכת מעבר לקו הסיום ולעשות מעבר מלא. הם בוחרים לשוב לפרדיגמה חדשה בצורה פיזית חדשה עם דנ"א ורנ"א מתקדמים יותר עם כרומוזומים של עלומים וחיוניות כהוויות מוארות יותר.

 

עוד כתבות מעולם הפנג שואי והאסטרולוגיה הסינית>>

 

שעה שאחרים עוזבים את הפלנטה מגיעים ילדים חדשים המכונים: ילדי הקריסטל, הריינבו (הקשת) האינדיגו עם בהירות גדולה יותר, חוכמה ואינטגרציה מורחבת ויש את ילדי כפל הקשת, כפל האינדיגו וילדי היהלום ועוד המגיעים לרמת האבולוציה הבאה של הגזע האנושי שלראשונה אי פעם חובר לחלק האלוהי בגוף הפיזי. הילדים החדשים מגיעים להפוך את התוכנה הישנה של הסבא והסבתא של הסבא שהכרנו שהייתה פה עידנים לתוכנה חדשה לגמרי.

 

כל זה קורה ממש עכשיו, אנחנו הולכים מהר יותר בצלילות, בהירות וקלות רבה יותר לתוך גל חדש ושלם של תודעה חדשה.

 

בהירות מפוגגת פחדים ומאפשרת לנו לראות את הדברים מנקודת מבט רחבה יותר מעבר למציאות מוגבלת. כשיש בהירות אנשים מפסיקים להאשים אחרים והם מגלים כמה כוח יש להם לשנות את המציאות שהם תופסים. בסרטון שלפניכם מידע נוסף על מה באמת קורה. 

 

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מה עושה לנו הווירוס?
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים