שתף קטע נבחר

הבית שלי התפרק

זמן רב מידי חיינו בהיפרדות, כשנבחין בזה נוכל לבחור באחדות עם הבית, עם עצמנו ועם הכל האנרגיות נחווה את התקשורת של כל האזורים בבית עם האנרגיה שלנו ונתחיל סוף סוף להרגיש בבית שלנו

 הבית שלי התפרק כדי להיבנות מחדש. הוא התפרק כשעזבתי את בית ילדותי, את בית תמימותי בנוה מונוסון ועברתי לאילת (מתברר שהיה כבד לילדה לשאת זיכרונות מתפרקים של אובדן ופרידה).

 

הוא התפרק כשעזבתי את הבית באילת והתגייסתי לצבא ואז גם עברתי לתל אביב, הוא התפרק כשעברתי לגרמניה, ריפא זיכרונות וכמעט התמוטט כששבתי מגרמניה.

 

עוד כתבות מעולם הפנג שואי

 

הבית שלי התפרק עם העבודה כשנסעתי ללונדון, יכולתי להרגיש ברגלים את ההתנגדות לעזוב.

 

הוא התפרק יחד עם המשפחה כששבתי מלונדון, הוא התפרק ב-2019 כשהשכנים שפצו והגג המשותף קרס לתוך הבית ושינה את האנרגיות בחסד אלוהי.

 

 

עכשיו, כשהכל מתפרק מסביב, עכשיו כשהאנושות מתפרקת ונבנית מחדש, אני בונה לי בית חדש.

 

היסודות נזכרים להיבנות לאט-לאט, כבר לא משנה באיזה מדינה או עיר, הבית שלם לא עוד מעלי אלא בתוכי. כל המסע שלי היה מסע שביקש לעשות מעגל מלא של מחזוריות. לא עוד לשפץ, להדביק, לתקן, לטייח, אלא לשבור את הקירות, להוריד את המעטפת, לפתוח את הגג לכיפת השמיים, לעקור רצפות שנתנו בסיס יציב ונוח - לא באמת עבורי.

 

לבנות ולהיבנות מחדש.

 

אוהבת ותמיד אהבתי את החדש, את הרענן, את השונה - כזה הוא הבית וזה מה שקורה וקורא לי בשנים האחרונות לשוב הביתה.

 

אני מבקרת בכל כך הרבה בתים ורואה את הבתים האמיתיים, המזויפים, את אלה שתפסנו באופן שגוי, מסייעת לאנשים לראות שהכל כבר בסדר בבית שלהם, שמחכה שיאהבו אותו. להבחין שכל אזור נושא אנרגיה שונה שהיא חלק מאתנו, וכשאני מסתכלת על כל האזורים ורואה, וחשה דרכם ובאמצעותם את הבית ואת דייריו כדי לסייע להם לראות את מה שחוויתי, לגלות את היופי שלא יכולתי לראות לולא האנרגיות הכה מגוונות הללו, שהם חלק ממני ומהבית שהיה שלי, שהיה של אנשים אחרים שגרו מעלי ובתוכי ועכשיו נבנה מחדש מפנג שואי את עצמו באופן טבעי, בזרימה ובהרמוניה עם הכל.

 

ביקרתי באינספור בתים, כשאנשים עזבו בתים שהם לא אהבו, כשהם עברו לבתים שהם אהבו ולפתע לא אהבו, כשהם תיכננו את בית החלומות שלהם וביקשו להגשים חלום ותשוקה של להרגיש בבית, ואז לגלות שהדרך להיות במקום שאנחנו אוהבים זה לקבל את מה שדחפנו החוצה, זה על להיפרד לתמיד, אבל יפה, ממה שכבר לא משרת אותנו יותר ולא משקף אותנו יותר כדי לגלות שאנחנו לא נפרדים באמת מכלום אלא חווים התרחבות עם מה שיש להרבה יותר - זה על לחוות הרמוניה עם הכל

 

זמן רב מידי חיינו בהיפרדות, כשנבחין בזה נוכל לבחור באחדות עם הבית, עם עצמנו ועם הכל האנרגיות נחווה את התקשורת של כל האזורים בבית עם האנרגיה שלנו ונתחיל סוף סוף להרגיש בבית שלנו.

 

שנה נפלאה,

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים