שתף קטע נבחר

פורצת גבולות: אנרגיה חדשה לשנה חדשה

לראשונה אפשר לומר שאנחנו חוגגים שנה באמת חדשה, אחרי שהכרנו בתקופה קצרה תחושות לא פשוטות של ריחוק, בדלנות, הפרדות ועוד. שרונה פומס מסבירה איך השלילי הופך לחיובי בשנה החדשה

לראשונה אפשר לומר שאנחנו חוגגים שנה באמת חדשה. מעולם לא חגגנו את התחדשות האנרגיה החדשה, שפוסעת לראשונה באופן גלוי לחיינו ותהפוך בת בית עם כל שנה שתעבור. תוך זמן קצר הספקנו להכיר חיים של ריחוק בדלנות, אלימות, הפרדות, אחדות, עצמאות, חמלה, התנדבות, חשיפת סודות וחיים של שינויים בלתי צפויים ואינטנסיביים, בצד חוקים ותקנות באוקיאנוס של ספקות, ואיך שלא נסתכל על זה - המוזר, השונה, הבלתי צפוי הוא השגרה החדשה שנלמד להסתגל אליה משנה חדשה אחת לשנה חדשה אפילו יותר ככל שהשנים יחלפו בתהליך של אבולוציה.

לשחרר את המחשבות הישנות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
לשחרר את המחשבות הישנות(צילום: shutterstock)

 

עוד כתבות מעולם הפנג שואי

 

כל זה קורה כי כי הישן שהורגלנו אליו במשך עידנים משתנה, מותמר, מאבד מערכו ומקסמו. כל זה קורה כי נתנו את הכוח שלנו למחשבה המוגבלת ושכחנו להיות בלב שלנו. כל זה קורה כי נתנו את הכוח שלנו בחוץ ושכחנו למצוא בתוכנו את כל מה שאי פעם חיפשנו. כל זה קורה כי פחדנו משינוי, פחדנו להיפתח ליותר ולהיות אמיתיים עם עצמנו, ולכן, אין ספק ששנים רבות עוד יעסקו בשנה החדשה הזאת, שנת 2020.

 

יקל עלינו אם נגלה נדיבות וחמלה כלפי עצמנו ומתוך זה כלפי אחרים, נכיר בדעות המנוגדות כאנרגיה אנושית אחת, חלק קטן מתוך פאזל עצום ורחב של הבריאה המאוחדת. אנחנו מתעוררים לראשונה, אי פעם, לגלות את יופייה של הבריאה, שעה שנתבונן מאחור, מלמעלה ומכל הצדדים על המציאות שהכרנו, לגלות את זה שכל מה שחווינו נתפס באופן שגוי. שתהיה לכולנו שנה חדשה הפותחת דלת לבהירות מרגשת.

 

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
לראות את העולם מחדש
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים