שתף קטע נבחר

שלמה גרין: אלי ישי התנצל על דברי מוצפי

שלשום חיפש שלמה גרין, אביב של ההרוג שי גרין, את יו"ר ש"ס, כדי שזה יבהיר לו מדוע אמר הרב מוצפי שבנו נהרג בגלל הביקורת על הרב עובדיה. אתמול הגיע לביתו אלי ישי, עם מתנה אישית מהרב ומילות התנצלות ופיוס

יו"ר ש"ס, אלי ישי, ערך אתמול (יום ו') ביקור ניחום אבלים אצל משפחתו של החייל שי גרין, שנהרג בתחילת השבוע בתאונת אימונים בצאלים.
ישי הגיע לביקור לאחר הסערה, שחוללו דבריו של הרב בן ציון מוצפי, מחשובי הרבנים המקורבים לש"ס. מוצפי אמר כי מותו של גרין נגרם כתוצאה מהפגיעה בכבודו של הרב עובדיה יוסף. ישי הביא למשפחת גרין ספר מהרב עובדיה יוסף, עליו הקדשה "למשפחת ההרוג הקדוש שי גרין".
שלמה גרין, אביו של שי, אמר ל-ynet כי הוא מרוצה מהפגישה וכי "אלי ישי הוא אדם נאור, לכן רציתי לדבר דווקא איתו". גרין אינו מפרט את תוכן השיחה כדי לשמור על פרטיותו, אך מספר כי ישי התנצל על דברי מוצפי והעביר לו מסרים אישיים מהרב עובדיה שפייסו אותו. "הוא שלל את דברי הרב מוצפי ואני מצדיע לו. אין לי טרוניות והכל הובהר. מסתבר שיש גם דרך אחרת. התגובות על דברי הרב לא צריכות לגרום לקרע ולפרץ מתלהם, צריך להכניס דברים לפרופורציות".
אתמול, בתום ביקורו של נשיא המדינה משה קצב, נאות שלמה גרין לספר על תחושותיו בעקבות דברי הרב מוצפי. "מדובר באדם בינוני" הוא שב ואמר, בנסיון להקטין את משמעות הדברים. "אני אדם מסורתי ומתפלל ולכן אני יודע שהדברים שאמר הם שטויות. זה כמו הנאסד"ק, היום מדברים על זה ומחר שוכחים מזה". גרין טלפן כבר אתמול בבוקר בנסיון לאתר את יו"ר ש"ס, אלי ישי, ושוחח עם עוזרו שהבטיח לו כי ישי מגנה את דברי מוצפי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערן (יופי) כהן
שלמה גרין והנשיא קצב. להכניס דברים לפרופורציות
צילום: ערן (יופי) כהן
מומלצים