שתף קטע נבחר

NBA: אולאג'ואן סיים את העונה

הסנטר של יוסטון רוקטס, סיים את העונה ואולי את הקריירה, לאחר שהתגלתה בעיה בכלי הדם ברגלו השמאלית. על פי אבחנות ראשוניות של הרופאים, יתכן אף שמדובר בקריש דם

חאכים אולאג'ואן, מגדולי הסנטרים בתולדות ה-NBA, סיים את העונה וכנראה גם את הקריירה שלו כשחקן יוסטון רוקטס.
בבדיקות שנערכו לאחרונה לאולאג'ואן, התגלתה בעיה בכלי הדם ברגלו השמאלית, בעיה שתשבית את השחקן הניגרי בן ה-38 (2.13 מ') עד העונה הבאה.
על פי הערכת הרופאים, ייתכן שמדובר בקריש דם שנתקע בוורידי הדם ברגלו, תופעה שעלולה אף לגרום לסיבוכים בתיפקוד הלב. אולאג'ואן יקבל טיפול תרופתי לדילול הדם, שישבית אותו לתקופה של שלושה עד שישה חודשים.
חוזהו של אולאג'ואן, ששיחק 17 עונות במדי יוסטון, מסתיים בסוף העונה. כזכור, אולאג'ואן דרש באמצע העונה מהנהלת הרוקטס לשחררו לקבוצה אחרת ושלל את האפשרות שיסיים את הקריירה בקבוצה שבחרה בו ראשון בדראפט 84. שכר של 16.5 מיליון דולר וחוסר רצון בולט מצד הרוקטס לשחררו, השאירו את אולאג'ואן ביוסטון. עם זאת, לא בטוח שאולאג'ואן ימשיך לשחק כדורסל לאחר גמר הטיפול. במידה והסנטר הוותיק יוכל לשחק, ספק אם יישאר במדי הרוקטס.
"הדבר הראשון שמעניין אותנו זה הבריאות שלו", אמר הג'נרל מנג'ר של יוסטון, קארול דאוסון. בנוגע לאפשרות שאולאג'ואן לא ישוב ליוסטון בעונה הבאה, אמר דאוסון: "אנחנו אף פעם לא סוגרים את הדלת. העבודה שלנו היא להרכיב את הסגל הטוב ביותר ולחזור למקום שבו אנחנו רוצים להיות. אם הבן אדם יכול לשוב לשחק, לא נסגור את הדלת בפניו. נצטרך לחכות ולראות". השאלה האם אולאג'ואן בכלל רוצה לשוב לקבוצה?

צרות בגולדן סטייט

צמד הכוכבים הצעירים של גולדן סטייט ווריורס, לארי יוז ומרק ג'קסון, סיימו, ככל הנראה, את העונה בגלל פציעות. יוז שמתח את כתפו השמאלית, יעבור ניתוח אורתוסקופי לתיקון הפציעה, שישבית אותו עד סוף העונה. ג'קסון, מהמועמדים הבולטים לתואר רוקי השנה, סובל מפציעה מתמשכת במפשעה ויעבור גם הוא ניתוח.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
אולג`ואן. סיומה של קריירה גדולה
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים