שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכל נשאר כמו שהיה
  איש העסקים ברק אלון מכחיש את הפרסומים שלפיהם עבר חלקו של מאיר שמיר בהפועל פתח תקווה לידיו. מאיר שמיר: "הכל שטויות"

  איש העסקים, ברק אלון, הכחיש את הפרסום ב"חדשות הספורט" את העובדה שחלקו של מאיר שמיר בהפועל פ"ת עבר לידיו. אלון: "לא נעשה כזה מהלך. שמעתי על הפרסום, אבל אני לא יודע בכלל על מה מדובר. הכל נשאר כמו שהיה". גם מאיר שמיר ודני לוי הכחישו את הידיעה.
  שמיר כינה את הפרסומים בנושא "שטויות", ולוי אמר היום ל-ynet ש"שמיר לא יכול למכור את החלק שלו, כי את כל המניות מחזיקים חברי ההנהלה".
  למרות הכחשות הבכירים בהפועל פתח תקווה, ל-ynet נודע כי אלון כנראה ייטול על עצמו את תפקידיו של שמיר, לאור רצונו של האחרון להתרחק מאור הזרקורים. שמיר רוצה בכך בעקבות המלצת המשטרה להעמידו לדין בחשד למתן טובות הנאה למשנה למנכ"ל עיריית פתח תקווה לשעבר, אבי לביא.
  עד כה החזיק אלון, איש עסקים ואחיו של שחקן העבר של נבחרת ישראל והפועל פתח תקווה, ניר אלון, בשישים אחוז מהקבוצה, ואילו מאיר שמיר החזיק בארבעים האחוזים הנותרים. עם זאת, היה שמיר פעיל יותר בניהול הקבוצה בשל נסיעותיו התכופות של אלון לחו"ל לרגל עסקיו. לאחרונה חזר אלון לישראל, והביע בפני מקורביו את רצונו "לעשות סדר" בקבוצה.
  להפועל פתח תקווה יש כרגע חמישה חברי הנהלה: היו"ר דני לוי, יעקב שפי, שמואל בייגל, משה נפתלי ואיציק כגן. למעט דני לוי, החמישייה אינה מעורבת בקבלת ההחלטות בקבוצה. יש להניח שאלון, שאינו מעוניין לזעזע את הקבוצה בשלב הרגיש של פתיחת הליגה, לא ישנה את מבנה ההנהלה, וכנראה שגם לא ייערכו שינויים פרסונליים בזמן הקרוב.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים