שתף קטע נבחר

הפסקת אש בין זינו לטרנר

ראש עיריית באר שבע, יעקב טרנר, הודיע כי יאפשר לצוות הניהולי של הפועל באר שבע לפעול ללא הפרעה עד לחודש דצמבר, שבו ייבחן מצבה של הקבוצה

הבוקר (שני) ערך ראש עיריית באר שבע, יעקב טרנר, מסיבת עיתונאים, שבמהלכה התייחס לבניית האיצטדיון החדש בעיר וכן ליחסיו עם יושב ראש הפועל באר שבע, אלי זינו.
טרנר, שיחסיו המעורערים עם זינו היו מקור למתיחות מתמדת בהפועל באר שבע, הודיע כי הגיע ל"הפסקת אש" עם זינו עד לסוף השנה האזרחית (בסביבות המחזור ה-19). טרנר: "יש לי סיכום עם אלי זינו שבסוף דצמבר אנחנו נפגשים ובוחנים איפה תהיה הקבוצה. זינו הבטיח לי שאם הקבוצה לא תהיה בתמונת העלייה לליגת העל הוא ידון איתי בקשר לעתידו בקבוצה".

איצטדיון חדש

באותה מסיבת עיתונאים הודיע טרנר כי בעוד שלוש שנים תושלם הקמת האיצטדיון העירוני החדש בבאר שבע. כמו כן יוקמו בעיר שני מגרשי אימון, האחד להפועל, על שם ארתור וסרמיל, והשני לבית"ר, על שם מיכה רייסר. עלות הקמת האיצטדיון המתוכננת היא 21 מיליון דולר, והקמתם של שני מגרשי האימון תעלה 4 מיליון דולרים נוספים. המימון לפרויקט אמור להגיע מהטוטו, מממשלת ישראל ומעיריית באר שבע. בשלב הבא מתוכננת בעיר הקמתם של אולם כדוררסל בעל 8,000 מקומות ואיצטדיון אתלטיקה. מתחם הספורט אמור להיבנות בחלקה הצפוני של העיר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום חיים הורנשטיין
יעקב טרנר
צילום חיים הורנשטיין
מומלצים