שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גורמים בחיפה: גרנט בלחץ
  בעקבות החלפתם של חמישה משחקני הקבוצה במשחק ההפסד לאולימפית אמרו בחיפה: "השחקנים לא עברו עבירת משמעת. גרנט הגזים בתגובות שלו"

  מאמן מכבי חיפה, אברהם גרנט, נמצא בלחץ לאור היכולת החלשה שהציגה קבוצתו במשחקיה האחרונים. כך טוענים גורמים בקבוצה, שהוסיפו כי הדבר בא לידי ביטוי בהרחקתם של חמישה מהשחקנים ממשחק האימון אתמול נגד הנבחרת האולימפית.
  כזכור, החליף גרנט את אריק בנאדו, אלירן אלקיים, רדוסלב מיכאלסקי, רפי כהן וחיים סילבס, בדקה ה-23 של משחק האימון נגד הנבחרת האולימפית כאשר התוצאה היתה 3-0 (4-2 בסיום) לטובת הנבחרת. "השחקנים לא עברו עבירת משמעת ברורה, יכול להיות שהם לא היו מאה אחוז, אבל גרנט הגזים בתגובות שלו", הוסיף הגורם.
  מעמדם המקצועי של השחקנים שהוחלפו אינו ברור בשלב זה, אך ככל הנראה מיד לאחר שהקבוצה תסיים את חלקה בגביע אופ"א, יעזבו חלקם את הקבוצה.
  בנאדו צפוי לעזוב את הקבוצה ולהצטרף לקבוצה מהליגה האנגלית, וכתוצאה מכך מעדיף גרנט שלא לשתפו ולהכין מחליף ראוי. מיכאלסקי מחפש קבוצה בפולין, סילבס אמור להיות מושאל לקבוצה אחרת, ואילו רפי כהן החלוץ נחשב כשחקן פרובלמטי שבשנה שעברה היה מעורב במספר תאקלים עם אלי כהן המאמן הקודם.
  השחקן החמישי, אלקיים, החלים רק לאחרונה משתי פציעות קשות, ונחשב לאחד השחקנים הממושמעים בקבוצה. ל-ynet הוא אמר כי אינו מבין מדוע הוחלף: "אני לא חושב שעברתי עבירת משמעת. מעבר לזה אני לא מגיב".

  לפנייה לכתב/ת
  גיל נחושתן
  אלקיים. לא מבין
  גיל נחושתן
  יוסי רוט
  גרנט. לחוץ?
  יוסי רוט
  מומלצים