שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בסיס: "אסכים לרדת מעט בחוזה כי אני רוצה לשחק"
  לירון בסיס שחקנה של מכבי ת"א, ייפגש עם ראשי הקבוצה, במטרה להגיע להסכמה על פרטי החוזה החדש. מכבי מעוניינת להפחית 50 אלף דולר מחוזהו של השחקן ומאיימת עליו שאם לא יסכים לדרישה הוא לא ישחק בקבוצה

  "אני מקווה שנגיע לעמק השווה ושכל הצדדים יהיו מרוצים", כך אמר חלוץ מכבי תל אביב, לירון בסיס, שייפגש היום (יום ד) עם ראשי הקבוצה במטרה לסכם את השינויים בחוזהו. כזכור, דורשת ת"א מהשחקן להפחית את שכרו בקבוצה, העומד על כ-200 אלף דולר נטו לעונה, כאשר במידה ולא יסכים לקיצוץ לא ישותף במשחקיה ולא יישב על הספסל.
  בסיס אמר ל-ynet כי הוא מוכן להתפשר, אך הוסיף כי לא יסכים לפגיעה משמעותית בשכרו. "אני רוצה לשמוע מה קורה, ואז אחליט אם אני נשאר במכבי או שאני הולך למקום אחר. אסכים לרדת מעט בחוזה כי אני רוצה לשחק, אבל יש הרבה אופציות".
  גורמים בכירים בקבוצה ציינו היום כי חוזהו של בסיס מורכב משכר של 120 אלף דולר נטו לעונה ועוד כ-80 אלף פרמיות על נקודות, שיתווספו לחשבון הבנק שלו רק אם ישחק. מכבי מעוניינת שהשחקן יירד ל-150 אלף דולר כולל פרמיות.
  בנוגע לפרסומים כי קבוצות אחרות מליגת העל פנו אליו, אמר בסיס: "שטויות במיץ עגבניות. אף קבוצה לא פנתה אליי ואני לא מתכוון לדבר עם אף קבוצה מכיוון שיש לי חוזה במכבי ת"א".

  לפנייה לכתב/ת
  ארכיון ידיעות אחרונות
  בסיס. לא קיבל הצעות אחרות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים