שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ערפאת שולח את סוהא לעלות לרגל למכה
  סוהא ערפאת, שרבים בשטחים מפקפקים בכנות התאסלמותה בעת נישואיה לערפאת, נשלחת כעת במצוות היו"ר לעלות לרגל למכה. גם כך הפופולריות של מי שמשווה לעתים בשטחים לאימלדה מרקוס המקומית על שום נטייתה המופגנת למסעות קניות, אינה מרקיעה שחקים, וערפאת מקווה שהביקור יעלה את מניותיה ואם אפשר, גם את מניותיו

  סוהא ערפאת, אשתו של יו"ר הרשות יאסר ערפאת, עומדת לעלות לרגל למכה במה שנראה כמאמץ מכוון כדי לחזק את התמיכה של הציבור הפלסטיני ביו"ר. כך מפרסם היום (א') הטלגרף הבריטי.
  סוהא ערפאת, נוצריה במקור, התאסלמה לפני 11 שנה בעת שנישאה לערפאת אולם רבים מטילים ספק במחויבותה לאמונת האיסלאם.
  סוהא, שמושמצת רבות בגלל מנהגי הבזבזנות שלה בזמן שפלסטינים רבים סובלים מקשיים כלכליים עצומים, משתתפת באופן קבוע בטקסים של הכניסה, ואף הטבילה את בתה, זהווה. ערפאת מקווה כנראה שבאמצעות ביקור אשתו במכה הוא יזכה לתמיכה רבה יותר בקרב הפלסטינים, שבזמן האינתפיאדה העבירו רבים מהם את תמיכתם לתנועות האיסלאמיות.
  בשטחים נפוצות בדיחות על סוהא, כולל השוואות בינה לבין מנהגיה הבזבזניים של אימלדה מרקוס. בביקוריה במחנות פליטים היא נוהגת להגיע במכונית לימוזינה, מוקפת בשומרי ראש, ובניגוד לבעלה, היא כמעט ולא מפגינה חיבה כלפי התושבים. את זמנה היא מעדיפה לבלות במסעות קניות בפריס.
  ההודעה על העלייה לרגל נמסרה בשבוע שעבר, ואושרה על ידי שר הדתות בסעודיה. אין עדיין תאריך סופי לביקור, אולם שגריר אש"ף בריאד אמר כי הביקור עשוי להיערך בימים הקרובים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים