שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שרון וערפאת הסכימו לחדש את המגעים
  מזכיר המדינה האמריקני שוחח בימים האחרונים עם שרון ועם ערפאת, והם הביעו את הסכמתם העקרונית לחדש את השיחות הביטחוניות בין ישראל לפלסטינים. פרס ושרון נועדו והסכימו לחדש את המגעים להפסקת האלימות, ולאחר מכן לחזור לשולחן המו"מ. בתום הפגישה הודיע פרס: לא יוקמו התנחלויות חדשות

  דובר מחלקת המדינה האמריקנית, ריצ'רד באוצ'ר, אמר הלילה (ג') כי ראש הממשלה, אריאל שרון, ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, הסכימו, עקרונית, לחדש את השיחות הביטחוניות בין ישראל לפלסטינים.
  אמש ביטלו הפלסטינים פגישה ביטחונית שהייתה אמורה להיערך בין ראשי מנגנוני הביטחון הפלסטיניים לבין עמיתיהם הישראלים. בהמשך הערב התנהלו מגעים נמרצים בין ארה"ב לבין שני הצדדים. "מזכיר המדינה פאוול שוחח השבוע עם שרון ועם ערפאת ולחץ על שני הצדדים לחדש את השיחות על שיתוף הפעולה הביטחוני שהחלו בשבוע שעבר", אמר באוצ'ר.
  שרון ופרס נועדו אמש ודנו בהמשך ההסלמה בשטחים. בהודעה שפורסמה בתום הישיבה נמסר כי השניים החליטו לתאם ביניהם את המשך המגעים עם הרשות הפלסטינית במטרה להביא להפסקת האש ולאחר מכן לחזור לשולחן המו"מ.
  בפגישה דנו פרס ושרון גם בביקורת הבינלאומית שנמתחה על הכרזתו של שר הבינוי והשיכון, נתן שרנסקי, על הכוונה לבנות 700 יחידות דיור חדשות בשטחים. בתום הפגישה הודיע פרס כי הפעילות בהתנחלויות תתבצע רק על פי קווי היסוד של הממשלה, ולפיכך לא יוקמו התנחלויות חדשות, אך יינתן מענה לצרכים שוטפים של ההתנחלויות הקיימות. "אין שום מקום לחריגה בנושא זה, ולהצהרות אחרות אין על מה להתבסס", אמר פרס בתום הפגישה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום איי אף פי
  שרון. שיחה עם פאוול
  צילום איי אף פי
  אילוסטרציה
  פרס. אין מקום לחריגה
  אילוסטרציה
  מומלצים