שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  החיזבאללה מכחיש: אין בידינו חייל ישראלי נוסף
  מזכ"ל החיזבאללה מכחיש את דברי שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, כי הארגון מחזיק בידיו חייל ישראלי נוסף על ארבעת השבויים. כמו כן אומר נסראללה כי מאמצי התיווך הגרמנים בין ישראל לחיזבאללה, לשחרור החטופים, הופסקו בגלל שרון

  מזכ"ל החיזבאללה, השייח חסן נסראללה, מכחיש היום (ג') כי הארגון מחזיק בחייל ישראלי נוסף. בדבריו, שצוטטו בעיתון "א-שארק אל אווסט", התייחס נסראללה לדברים שאמר בסוף השבוע שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, ל"ידיעות אחרונות", על כך שמזה כשנה נעדר חייל ישראלי נוסף (גיא חבר). בן אליעזר רמז כי ייתכן שהוא שבוי בידי החיזבאללה.
  בתגובה לדברי בן אליעזר, על פיהם ממשלת ישראל מוכנה לשקול את האפשרות לשחרר את עבד אל כרים עובייד ואת מוסטפה דיראני, אם הדבר יביא לשחרור ארבעת השבויים הישראלים המוחזקים בידי החיזבאללה אמר נסראללה כי "לא חשוב מה אומרים הבכירים הישראלים בתקשורת, מה שחשוב הוא מה הם אומרים למתווכים במו"מ הרציני המתנהל בסוגיה. דבריהם למתווכים שונים ממה שהם אומרים בהצהרות המכוונות לדעת הקהל בישראל".
  בתוך כך מפרסם העיתון הלבנוני "אל מוסתקבל" כי מאמצי התיווך הגרמניים בין ישראל והחיזבאללה הופסקו לאחרונה בעקבות התעקשותו של ראש הממשלה אריאל שרון בסוגיית הטילים שקיבל החיזבאללה מאיראן. על פי העיתון, שרון איים באוזני המתווך הגרמני כי ישראל תפעל באופן צבאי כדי לפגוע בטילים האיראניים שברשות החיזבאללה. על פי הדיווח, המתווך הגרמני התרשם כי ביצוע עסקת חילופי שבויים אינה עוד בראש סדר העדיפות של ממשלת ישראל.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום איי אף פי
  נסראללה. מכחיש
  צילום איי אף פי
  צילום ערן יופי כהן
  בן אליעזר. ישקלו לשחרר
  צילום ערן יופי כהן
  מומלצים