שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מצרים: החשוד בריגול לישראל כופר באישומים
  בדיון במשפטו של שריף אל פאלאלי, המנהדס המצרי, שנאשם בריגול לטובת ישראל, כפר עורך דינו באישומים כי מרשו העביר מידע סודי לישראל וטען: "ההודאות הוצאו ממנו תחת לחץ"

  עורך דינו של שריף אל פאלאלי, המהנדס המצרי, שנאשם בריגול לטובת ישראל ניסה אמש (ד') לסתור את גירסת התביעה, על פיה פאלאלי העביר מידע סודי על מצרים לישראל.
  בדיון הקודם ביקש התובע במשפט לגזור על פילאלי עונש מוות לאחר שפילאלי הודה באישומים נגדו.
  בנאום ההגנה כפר עורך הדין באישומים כי מרשו, פאלאלי, העביר לישראל מידע על הצבא, הכלכלה והפוליטיקה המצרית, באמצעות האינטרנט ופגע באינטרסים המצריים.
  עורך הדין אמר במשפט, שמתנהל בקהיר, כי ההודאות שמסר אל פאלאלי במשטרה הוצאו ממנו בכוח בחקירתו לפני כחודשיים. לדבריו, התובע במשפט מודה כי ההודאה שמסר פאלאלי נמסרה רק חודשיים לאחר שנעצר, ב-27 בספטמבר.
  בדיון הקודם טענה התביעה כי התאהב אל פאלאלי בתקופת לימודיו בגרמניה ביהודיה, התחתן איתה והיא שגייסה אותו לשורות המוסד הישראלי.
  עורך הדין הציג בפני בית המשפט מסמכים לפיהם הצעירה אינה יהודיה והיא בכלל נוצריה בפטיסטית. עוד טען עורך הדין כי מרשו אדם אמיד והוא לא נזקק לכספים, שנטען כי המוסד סיפק לו.
  בעניין החומר שנמצא במחשבו של אל פלאלי, טען עורך הדין כי מדובר בקבצים שהוריד מרשו מאתר האינטרנט של הסי.איי.איי ומשבועונים שמתפרסמים במצרים.  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים