שתף קטע נבחר

בן אליעזר: אמנה יועץ ערבי במשרד הביטחון

דברים אלה אמר שר הביטחון בכנס פוליטי בו לקחו חלק כ-300 מערביי ישראל. השר לא נקב בשמו של היועץ, ולא אמר מתי יתחיל בעבודתו. בן אליעזר גם ביקר את מתחרהו לראשות מפלגת העבודה, אברהם בורג

שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, הודיע אתמול (ה'), כי בכוונתו למנות במשרדו יועץ מהמגזר הערבי. בן אליעזר אמר את הדברים בכנס פוליטי שהתקיים בערערה ובו נטלו חלק כ-300 ערבים ישראלים.
"אין אצלי טאבו, אין אצלי אסור, אני שר הביטחון הראשון שמתכוון להכניס בן המיעוט הערבי, שיעבוד במשרד הביטחון ואני מקווה שבעקבותיי ילכו כל שרי הממשלה, כך שזה יהיה הראשון ולא האחרון. אנחנו בני דתות שונות אבל בני אותה ארץ, אזרחי אותה מדינה", אמר בן אליעזר. שר הביטחון לא החליט עדיין מי יהיה היועץ הערבי ומתי ייכנס למשרדו.
בן אליעזר, שהוא גם מועמד לראשות מפלגת העבודה, אמר את הדברים בכנס פוליטי עם ערביי ישראל, ובמרומז תקף את המועמד המתחרה, אברהם בורג. בן אליעזר אמר, שעל מפלגת העבודה להעמיד בראשה אדם, שיהיה מסוגל להחזיר למפלגה את הרחוב ואת אזרחי אותם המגזרים, שהפנו לעבודה עורף בבחירות האחרונות. "עבודה זו צריכה להעשות לא בסיסמאות ולא בניסוחים מפולפלים, אלא בעבודה קשה. אני מאמין ובטוח שהציבור יודע למי יש הנסיון והיכולת, כדי להחזיר את העבודה לעוצמתה", אמר בן אליעזר.
בהתייחסו למגזר הערבי אמר השר, כי "מחובתנו להתייחס למגזר זה כשווים מול שווים ולהשקיע במוסדות ציבור, מבני חינוך ובשיבוץ אנשים במקומות עבודה, כדי לצמצם את האבטלה הקשה במגזר הערבי".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
בן אליעזר. בני אותה ארץ
צילום: אתר הכנסת
מומלצים