שתף קטע נבחר

סופי: צפרירים חולון - בית"ר ירושלים 1:0

לאחר מחצית ראשונה ללא שערים, העלה אלון מזרחי את בית"ר ירושלים ליתרון 0:1, 40 שניות אחרי פתיחת המחצית השנייה. בית"ר הבטיחה אמנם את נצחונה בתוצאה דחוקה - 0:1, אך הציגה יכולת מאכזבת מאד

7,000 צופים רואים באיצטדיון רמת גן את המשחק בין צפרירים חולון לבית"ר ירושלים. צפרירים פתחה את המשחק עם תשעה שחקני הרכב, שלא שיחקו בתום העונה שעברה, בבית"ר נעדר מההרכב הקפטן יוסי אבוקסיס. את המשחק בין השתיים מנהל יוסף בנישתי.
במהלך סוף השבוע ביקשה הנהלת בית"ר מצפרירים לדחות את פתיחת המשחק לשעה 19:00 כדי להימנע ממשחק בחום הכבד, אך לאחר שצפרירים תבעה 400 אלף שקלים, ירדה הבקשה מעל לסדר היום.
לאחר פתיחה דיי הססנית, החלה בית"ר לתקוף את שערה של צפרירים. ג'ובאני רוסו במספר הזדמנויות כשל בנסיונו להעניק יתרון ראשון לבית"ר. ככל שהתקדמו מחוגי השעון, צפרירים הסתגרה בהגנה ופערי הרמות בין הקבוצות בלטו לעין. החמצה של אלון מזרחי לקראת תום המחצית אפשרה לחולון לרדת להפסקה ללא שער חובה. עם השריקה למחצית החלו אוהדי בית"ר ירושלים לצעוק ולדרוש את פיטוריו של אלי גוטמן.
עם פתיחת המחצית השניה - בחלוף 40 שניות - העלה אלון מזרחי את בית"ר ירושלים ליתרון 0:1, מבישול של תאמש שאנדור. יוסי אבוקסיס שנכנס למשחק עם פתיחת המחצית, הוסיף תנופה למשחקה של בית"ר. לאחר השער של מזרחי, המשיכה בית"ר לתקוף את שערה של צפרירים. התקפה בודדת של חולון בדקה ה-64, בסיומה עדף איציק קורנפיין בעיטה של הבלם רונן פייגנבויים, מנעה מצפרירים שיוויון.
בדקה ה-80 הוחלף ג'ובאני רוסו לאחר שהציג משחק חלש מאד. בתגובה לחילוף ירד רוסו לחדר ההלבשה בעודו מוחא כפיים לעבר הספסל של בית"ר לאות מחאה.
בדקה ה-90 פסל השופט בנישתי שער של יניב אברג'יל מבית"ר בטענת נבדל, זאת למרות שהקוון לא הרים את דגלו.
לפנייה לכתב/ת
מומלצים