שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תאומים עוכב לחקירה
  לאחר ששוטר טען שמשה תאומים, מבעלי הפועל ת"א, תקף אותו. תאומים: "השוטר תקף אותי במקום לשמור על הסדר"

  משה תאומים, מבעלי הפועל תל אביב, עוכב לחקירה משטרתית לאחר ניצחון קבוצתו על בני יהודה (2:1), אך לאחר כרבע שעה שוחרר. תאומים, שהיה בדרכו לחדרי ההלבשה, ביקש להפנות את תשומת ליבו של אחד השוטרים לקטטה שהתפתחה מחוץ לאיצטדיון. לדברי נוכחים במקום, השוטר אמר לתאומים שלא יתערב בעבודתו. תאומים חזר על בקשתו ובתגובה השוטר נגח בפניו ועיכב אותו לחקירה.
  לאחר שיחה שנערכה בין תאומים למפקד המרחב, ניצב משנה אילן פרנקו, ולמפקד הכח באיצטדיון, דוד מונדני, החליט תאומים לא להגיש תלונה לעת עתה.
  תאומים, עם מצח אדום ונפוח, אמר: "למרות שהצגתי את עצמי, השוטר נגח בי בפנים ואמר לי שאני מעוכב לחקירה. כנראה שהתפקיד שלו היה לעמוד ולהתווכח במקום לשמור על הסדר".
  פרנקו: "בסיום המשחק שוחחתי עם תאומים שלטענתו נגח בו שוטר. פרטי השוטר מצויים בידינו ואנחנו נטפל בעניין באופן פיקודי. בכל אופן, אמרתי לתאומים שהוא יכול להגיש תלונה במחלקת חקירות שוטרים".
  במהלך המשחק ובסיומו התפרעו עשרות אוהדים ביציע בני יהודה ומחוץ לאיצטדיון. חלק מהאוהדים הורחקו מהאיצטדיון במהלך המשחק, ובסיום המשחק שישה אוהדים נוספים נעצרו ונלקחו למשטרת הרצליה. שני אוהדים נפצעו בגלל ההתפרעויות, מצבם מוגדר קל. ניצב משנה פרנקו אמר כי הוא מגנה את התנהגות אוהדי בני יהודה. "התחזיות לקראת המשחק צפו התפרעויות בין שני מחנות האוהדים. כח השיטור מנה 115 שוטרים שהתפרסו בין המחנות בתום המשחק. שישה נעצרו, שני אוהדים נפצעו".
  עו"ד בן ציון גאייר, פרקליטה של בני יהודה נסע בתום המשחק לתחנת משטרת הרצליה כדי לשחרר את העצורים.

  לפנייה לכתב/ת
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  עוכב ושוחרר. תאומים
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים