שתף קטע נבחר

השר נוסע לרומניה - הדיון במילואימניקים יידחה

חברי תנועות המאבק למען חיילי המילואים זועמים על השר רענן כהן, שביקש לדחות את הדיון בעניינם, בגלל שהוא נוסע לחו"ל: "בקשת הדחייה מעוררת בנו ספקות לגבי רצינות הטיפול בנושא"

חברי תנועות המאבק למען שיפור תנאיהם של חיילי המילואים זועמים על השר רענן כהן, שהגיש בקשה ללשכת ראש הממשלה לדחות בשבוע נוסף את הדיון בישיבת הממשלה על הנושא. כהן טוען כי הוא ייעדר מישיבת הממשלה הקרובה בשל ביקור ברומניה, ולכן הוא לא יוכל לייצג את מפלגת העבודה בדיון, ומאחר שהוא עוסק בנושא יותר מכל אחד אחר, כהגדרת לשכתו, הוא חש מחויב להיות נוכח בדיון.
כהן הוזמן לרומניה כדי לחגוג את יום העצמאות בשגרירות הישראלית. ישיבת הממשלה הקרוב אמורה להתקיים ב-7 במאי, כשבועיים אחרי יום העצמאות.
רועי רון מתנועת בלת"ם (בלי תנאי מילואים), אומר בתגובה כי "בקשת הדחייה מעוררת בנו ספקות לגבי רצינות הטיפול בנושא". יו"ר תנועת התעוררות, בועז נול, מגדיר את הבקשה "חוצפה" ואומר שאם כהן מודאג באשר לחיילי המילואים, שיחזור לארץ בזמן.
מתגובת לשכת ראש הממשלה לא ברור אם בקשת הדחייה של כהן התקבלה: "נושא המילואים יידון בממשלה בהקדם האפשרי, כשהנושא יהיה בשל לקבלת החלטות".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום צביקה טישלר
כהן. נוסע לרומניה
צילום צביקה טישלר
מומלצים