שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "הח"כים הערבים משמשים כלי פיתוי בידי אויבינו"
  שר התשתיות אביגדור ליברמן ענה לשאלות גולשים בפורום משעל חם בקהילות ynet, ואמר: "לצערי הרב הממשלה אינה עושה די, אבל זה יותר מהממשלה הקודמת"

  "אין זו הפעם הראשונה שאני אומר שחלק מן הח"כים הערביים - אזרחי ישראל - משמשים ככלי פיתוי לאויבינו שמבחוץ. חבל שכך, אולם לצערי, למרות נסיונות חוזרים ונשנים שלי להתלונן נגדם - אף אחד מהם עד היום לא הועמד למשפט על הסתה ועל חתירה כנגד אושיות המדינה". כך השיב אמש (ב') השר אביגדור ליברמן לשאלת גולש בנושא פעילותם האחרונה של עזמי בשארה ואחמד טיבי בסוריה.
  ליברמן השיב לשאלות גולשים בפורום "משעל חם" ב-ynet, כהמשך להופעתו במשדר הטלוויזיוני אתמול. בהמשך לאותה תשובה אמר ליברמן: "איזו עוד מדינה אנו מכירים שבה אדם ששימש כצד למשא ומתן מול מדינה אחרת, כשנה לאחר המשא ומתן יהיה חבר בפרלמנט של המדינה השניה?".
  בתגובה לשאלה אחרת על המשך הירי על גילה, גם בעידן ממשלת שרון, ענה ליברמן: "הממשלה הנוכחית היא ממשלת פשרה בין ישראל ביתנו לישראל אחת, וזאת כדי להשיג אחדות בעם. אני רואה בחומרה כל נסיון של ירי על גילה כמו שאני רואה בחומרה נסיונות לפגוע בכל ישוב ישראלי. לצערי הרב הממשלה אינה עושה די, אך כשבאים להשוות לממשלה הקודמת ברור כי לפחות בממשלה זו קיימות תוכניות פעולה, ולא מנהלים משא ומתן ותרני תחת אש".
  ליברמן ענה לשאלות רבות נוספות בנושא תפקוד הממשלה הנוכחית, רכבת הפרברים ופרוייקט התפלת המים. את תשובותיו תוכלו לקרוא בפורום משעל חם
  ח"כ אחמד טיבי מסר בתגובה: "השר ליברמן אינו ער לערכי הדמוקרטיה והיחסים בין רוב למיעוט. אני אמשיך לייצג את הדעות שלי ושל בני עמי, שהן המתכון לשלום וליציבות של מדינת ישראל והאזור. הדעות שמייצג ליברמן לאחרונה הם על גבול הפשיזם אם לא מעבר לכך".  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אתר הכנסת
  תוקף את הממשלה. ליברמן
  אתר הכנסת
  צילום: אופירה יוחנן-וולק
  נוסע לסוריה. עזמי בשארה
  צילום: אופירה יוחנן-וולק
  מומלצים