שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ארה"ב פועלת "ברמה נוספת" לחידוש השיחות
  כך אמר מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול. מחלקת המדינה האמריקנית הודיעה כי היא "שבעת רצון" מהמגעים הביטחוניים בין ישראל לפלסטינים

  מחלקת המדינה האמריקנית הביעה אמש (ג') שביעות רצון מהמגעים הביטחוניים בין ישראל לרשות הפלסטינית שהתקיימו בחסות ארה"ב. ארה"ב מביעה תקווה כי סוג זה של מפגשים יימשך.
  סגן דובר מחלקת המדינה אמר כי המפגשים הוכיחו ששני הצדדים לומדים את האמצעים של קיום שיתוף פעולה במטרה לגרום להפסקת האלימות ולשפר את המצב בשטח.
  מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אמר אתמול לפנות בוקר כי ארה"ב פועלת "ברמה נוספת" כדי לחדש את השיחות בין הישראלים לפלסטינים. הוא לא פירט.
  פאוול נשאל האם הממשל האמריקני משנה את עמדתו ומגלה מעורבות רבה יותר בעימות בין ישראל לפלסטינים. "הנשיא מעורב לחלוטין. אני מעורב לחלוטין. שוחחנו עם המנהיגים על בסיס קבוע".
  ואילו שר החוץ המצרי, עמרו מוסא, אמר כי מצרים וישראל מוכנות לבדוק את הרעיונות של ישראל לגבי היוזמה הירדנית-מצרית להפסקת האלימות ולחידוש שיחות השלום. מוסא אמר כי "מצרים וירדן עשויות לבחון את הרעיונות המוצעים על ידי ישראל בתנאי שהם אינם פוגעים בעקרונות השלום". עם זאת ציין כי "מצרים לא קיבלה תגובה או בקשה לשינויים מצד ישראל בקשר ליוזמה זו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים