שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "אם בנאדו נשאר, אני הולך"
  גולן דרעי אינו מרוצה ממעמדו במכבי חיפה והוא הודיע כי אין בכוונתו להתמודד על מקום בהרכב מול שחקני נבחרת. גם ז'אנו אינו מרוצה ממעמדו בקבוצה והוא יקיים שיחת הבהרה עם גרנט

  גולן דרעי, שחזר העונה לקבוצת האם שלו, מכבי חיפה, לאחר שוויתר על האפשרות לשחק בבית"ר ירושלים, מתכוון לקיים שיחת הבהרה עם מאמן הקבוצה, אברהם גרנט. דרעי אמר כי הוא מתכוון להמתין רק עד שיתבהר מעמדו של אריק בנאדו בקבוצה. "אני מוכן לחכות, אבל אם בנאדו נשאר, אני הולך. אין לי מה להילחם על מקום בהרכב מול שחקן נבחרת. היתה לי אפשרות להישאר בבית"ר, אבל העדפתי לחזור לחיפה שהיא קבוצת האם שלי. אמרו לי שאני אשחק ושבונים עליי, אבל פתאום התחילו לשחק אתי משחקים. אם לא הייתי טוב, הייתי שותק ומחכה להזדמנות, אבל אני יודע שאני טוב". בסוף השבוע קיים דרעי שיחה עם מנכ"ל הקבוצה, חנן שפגט, ביקש ממנו הבהרות לגבי מעמדו המקצועי ודרש להכניס שינויים בחוזה. גרנט, שלא היה מרוצה מהתנהגותו של דרעי, מנע ממנו לקיים אימון עם חבריו.
  במקביל, בעקבות הפרסום ב-ynet, שהתייחס לרצונו של אבישי ז'אנו לעזוב את מכבי חיפה, צפויה להיערך פגישה בין גרנט, למגן. ז'אנו, שאינו מרוצה ממעמדו בחיפה, שוקל לעבור לקבוצה, בה הוא יזכה לדקות משחק. ז'אנו: "נראה איך תתפתח השיחה. בינתיים לא סוכם דבר כך שאני לא יכול לומר אם אני הולך או נשאר".
  בינתיים שחקני הקבוצה מודעים ליכולת החלשה שהם הציגו בשני משחקי הליגה הראשונים, אך בקבוצה היו מרוצים מהנקודות שהושגו עד כה. "אנחנו בתקופה לא טובה, אבל אנחנו צריכים להיות מרוצים כי השגנו את מלוא הנקודות. כל קבוצה עוברת תקופה כזו במהלך העונה ואני מקווה שלנו זה ייגמר בשלב מוקדם. יש לנו סבלנות ואנחנו נגיע רחוק".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גיל נחושתן
  ז`אנו. שיחת הבהרה
  גיל נחושתן
  יוסי רוט
  גרנט. לחץ על הספסל
  יוסי רוט
  ארכיון ידיעות אחרונות
  דרעי. געגועים לבית"ר?
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים