שתף קטע נבחר

במה יסעו חברי הכנסת?

ארבע אפשרויות עומדות לפני החכי"ם, ההצעות כולן טובות : מזדה 626, מיצ'ובישי גאלאנט, מיצובישי ספייס ואגון והשברולט אלרו

באמצע ספטמבר יקבלו חברי הכנסת את מכוניות השרד החדשות שלהם. זאת לאחר שוועדת המכרזים של הכנסת קבעה אתמול (יום ב') באילו מכוניות הם יוכלו לנהוג.
כזכור, ועדת גלנור שבדקה את תנאי עבודתם של חברי הכנסת, המליצה על כך שהם יקבלו רכב צמוד במקום תשלומי הרכב.
לפי ההסדר שנקבע, חברי הכנסת יוכלו לבחור בין מכונית שרד לרכבם הפרטי. 70 ח"כים כבר נרשמו להסדר החדש.
רבים ביקשו בקשות מיוחדות באשר לרכב שיוצע להם: מכוניות ואן גדולות, או מכוניות מפוארות במיוחד כמו סוגים שונים של שברולט.
היום נפלה ההחלטה ונמסר לחברי הכנסת כי יוכלו לבחור בין ארבע אפשרויות מצויינות המכסות כמעט כל תחום עניין מוטורי שניתן להעלות על הדעת, עם פערי מחיר לא גדולים במיוחד בין אחת לאחרת.
את הבוחרים בקונצנזוס תוכל לשרת מכונית המאזדה 626, אשר הפכה במו גלגליה את "מכונית המנהלים" לשעבר ל"משפחתית גדולה" היום, ואשר אחראית למהפכה של ממש בשוק הרכב המקומי. פערי המחיר בינה ללאנטיס הקטנה ממנה הם כמקובל באירופה ולכן זכתה ה-626 למקום של כבוד בין עשרת המכוניות הנמכרות ביותר בשוק המקומי. המאזדה תשדר הצלחה מעמדית מבלי לנקר עיניים,
האפשרות השנייה היא מיצובישי גאלאנט. זו אחת המכוניות הטובות ביותר בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. היא נוחה מאוד לנסיעה ואיכותה מוכחת. זו גם המכונית היפה ביותר מאלה האמורות לשרת את נבחרי הציבור. היא יקרה מהמאזדה, הביצועים שלה מעט יותר טובים והיא משדרת ספורטיביות ומהירות. סביר להניח שיבחרו בה חברי הכנסת הצעירים.
את הבחירה השלישית מייצגת מיצובישי ספייס וואגון השימושית. יש בה מקום לשבעה נוסעים, אזורי מטען נרחבים ועיצוב ארכאי משהו, זו תהיה המכונית שתעורר פחות מכולן רגשות כלשהן, הן אצל הנהג והן אצל השכנים.
האפשרות הנוספת היא האמריקנית השברולט אלרו, שעובדת היותה אמריקנית מספיקה כדי להפוך אותה, כנראה, לבחירה המועדפת ללא כל קשר לאיכויותיה. העובדה כי זו אינה הטובה מכולן, הבטוחה, היפה או הנוחה כבר אינה נחשבת.
מי שלא נשארת אדישה אל מול האפשרויות הנפתחות עכשיו בפני החכי"ם היא התנועה לאיכות השלטון שהודיעה, כי תעתור לבג"צ בימים הקרובים לאחר שתלמד את החומר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיצובישי ספייס וואגן
מזדה 626
מיצובישי גאלאנט
שברולט אלרו
מומלצים