שתף קטע נבחר

בלגן בהפועל פתח תקווה

לאחר ההפסד בדרבי למכבי הבלגן בהפועל פ"ת חוגג. אוהדים נזעמים התפרעו מחוץ לאיצטדיון. שניים מהזרים של הקבוצה הוחלפו במהלך המשחק ועזבו את המגרש. חבר הנהלה מאשים את אלי כהן שהביא רכש גרוע, ושחקנים טוענים שלמאמן אין שיטה. שמח במלאבס

קרוב לשעה לאחר סיום משחק ההפסד בדרבי למכבי פ"ת (2:1), יצא אלי כהן מאמן הפועל משטח האיצטדיון בפ"ת, תוך שהוא מחכה מעל לעשר דקות בריכבו, ממתין לשוטרים שיפלסו דרך בין מאות האוהדים הזועמים שהמתינו לו מחוץ לאיצטדיון. לפניו יצא יו"ר הקבוצה דני לוי, שביקש לצאת ללא ליווי משטרתי, והתקבל בקריאות: "נרקומן, תתפטר, הרסת את הקבוצה". לוי ל-ynet: "ביקשתי מהשחקנים להרים את הראש. כל הכבוד למכבי. אני מבין שחקנים שכועסים, אני לא רוצה לדבר על השופט אבל כל אחד ראה מה הוא עשה".
חמשת השחקנים הזרים של הקבוצה, עוכבו גם הם דקות ארוכות באיצטדיון, עד שיצאו בחסות המשטרה. השחקנים התקבלו בקריאות "לכו הביתה" פרט לבורימיר פרקוביץ' שהתקבל בחיבוקים ונשיקות. אגב, גירסתו של האחרון לאירוע בו ירד ישירות לחדר ההלבשה אחרי שהוחלף, הסתכמה בשני משפטים קצרים: "אני לא רואה בזה שום דבר רע. אני חושב ששיחקתי טוב".
שני השחקנים, פרקוביץ' ואנש דרימוביץ', צפויים להיענש בחומרה בימים הקרובים לאחר שיערך עימם בירור. זה המחזור השני בו מוחלף פרקוביץ', כשהמאמן טוען שהוא פצוע ולא בכושר. במקרה של דמירוביץ', ניסו אנשי הקבוצה לשכנעו לשבת על ספסל הקבוצה, אך השחקן התעקש והמשיך החוצה. לא מן הנמנע כי כבר השבוע יתקבלו החלטות לגבי עתיד שני השחקנים בקבוצה. אחד מחברי ההנהלה אמר היום: "אלי כהן נכשל לא בשחקנים שהשאיר, אלא באלו שהביא". כהן עצמו אמר כי הוא אינו מתרגש מהפתיחה הצולעת של העונה, והקבוצה תשתפר בהמשך.
שחקנים בקבוצה הביעו התמרמרות על שיטת המשחק בה משתמש אלי כהן, ולמעשה טוענים שלא קיימת כזו שיטה. לטענת מספר שחקנים, במהלך האימונים משנה כהן מספר פעמים את תיפקודם במגרש, ואת כמות השחקנים בכל חולייה, מה שמוביל לבלבול. "אנחנו לא מבינים איך הוא רוצה שנשחק ומה הוא רוצה שנעשה. כמה שנהיה טובים מבחינת יכולת אישית, אם לא נתרגל את אותה השיטה במשך זמן, לא נצליח לנצח במשחקים".

לפנייה לכתב/ת
ברני ארדוב
אלי כהן. לא מתרגש
ברני ארדוב
ארכיון ידיעות אחרונות
דני לוי.
ארכיון ידיעות אחרונות
ארכיון ידיעות אחרונות
פרקוביץ`. יענש בחומרה
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים