שתף קטע נבחר

דני לוי: "השיפוט בושה וחרפה"

יו"ר הפועל פ"ת אומר כי השיפוט בשבועיים האחרונים היה מתחת לכל ביקורת, ולא יהיה מנוס מלהביא שופטים מחו"ל, למרות שהוא מסכים שלמכבי הגיע לנצח

דני לוי, יו"ר הפועל פ"ת, תוקף את השופט אסף קינן, ששפט את משחק הדרבי בין הפועל למכבי פ"ת ביום שני."עברנו על הקלטת, והשיפוט היה קטסטרופלי. אני לא רוצה לדבר על השופטים, אבל צריך להביא שופטים מחו"ל.חשבתי שהשנה משהו ישתנה, אבל זה לא קורה, ומישהו צריך לתת את הדעת ומהר". עם זאת, לוי מסכים שמכבי פ"ת הייתה עדיפה אתמול על קבוצתו. "הגיע להם לנצח, וכל הכבוד להם".
אנש דמירוביץ' ובורומיר פרקוביץ', שהוחלפו וירדו ישירות לחדר ההלבשה, יקבלו קנס גבוה ויוזהרו. לוי: "ההתנהגות שלהם לא מקובלת, ואני מבטיח שהם יקבלו כזה קנס שאוי ואבוי להם. על דברים כאלה אני לא עובר לסדר היום. הם מקצוענים והם צריכים להתנהג בסופר מקצוענות. שחקן שמוחלף צריך לרדת לספסל".
גורמים בקבוצה מספרים על יחסים עכורים בין מאמן הקבוצה, אלי כהן, לבין חלק מהשחקנים, ביניהם בורימיר פרקוביץ' וחלק נכבד מהצעירים.
לוי הכחיש את הפרסומים לפיהם אתמול נערכה ישיבת חירום לגבי מצב הקבוצה, ובה הועלתה האפשרות להחליף את כהן. "זו ידיעה שיקרית. אני שוקל לתבוע את מעריב על הפירסומים", אמר היו"ר. עם זאת, לוי אופטימי לגבי ההמשך. "בשנה שעברה גם כן פתחנו עם שני הפסדים, והכל הסתדר. יש לנו קבוצה טובה ויהיה בסדר".

לפנייה לכתב/ת
ארכיון ידיעות אחרונות
אוי ואבוי להם. לוי
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים