שתף קטע נבחר

שייע בפנים, ניר לוין בחוץ?

מקורות בצפרירים מסרו ל-ynet כי נבדקת אפשרות צירופו של שייע פייגנבאום לקבוצה. המשמעות: ניר לוין בדרך למכבי תל אביב ככל הנראה. בשתי הקבוצות מכחישים

צפרירים חולון החלה להתכונן לאפשרות שתיאלץ לוותר על מאמנה, ניר לוין, ולהחתים מאמן חדש במקומו. כזכור אתמול פורסם כי לוין קיבל פנייה ממכבי תל אביב להחליף את שלמה שרף שהתפטר/פוטר מאימון הקבוצה. לוין כרגע הוא המועמד המוביל לאימון מכבי וזוכה לתמיכה רחבה במועדון.
ל-ynet נודע כי ראשי צפרירים כבר החלו לבדוק את האפשרות ששייע פייגנבוים יצורף לקבוצה במקומו של לוין, כתוצאה מההערכות שזה אכן ימצא את עצמו בסופו של דבר במכבי תל אביב. במקרה כזה לא מתכוונים בקבוצה לעמוד בדרכו של המאמן.
מנכ"ל צפרירים, מישקה לפרדון, הכחיש את הידיעה: "אנחנו לא מתעסקים בספקולציות ולא עושים דברים עד שלא נדע בוודאות. אני יכול לומר שלא נעשתה פנייה מצד מכבי ת"א, לא לצפרירים חולון ולא לניר לוין". גם לוין סירב לאשר את הדברים: "אני לא רוצה להתייחס, לדבר או לענות על כל מה שקשור במכבי תל אביב".
מנכ"ל מופת, אייל כהן, אמר כי מכבי ת"א לא תפעל עד ליום ראשון. "לא רק שלא נפנה למאמן אחר אלא גם לא חשבנו את מי אנחנו רוצים", אמר כהן.
במהלך אימון הבוקר היום (חמישי) ביקש לוין משחקניו שלא להתייחס למה שכינה כ"גל השמועות והספקולציות", וכי עליהם להתרכז במשחק הקרוב ביום שבת מול מכבי פתח תקווה. מה שהמאמן לא אמר לשחקנים זה שהוא נשאר בקבוצה. לוין: "אמרתי לשחקנים את כל מה שאני חושב לנכון שהייתי צריך להגיד".
שני שחקנים עדיין לא כשירים למשחק בשבת. רונן פייגנבאום, הסובל מרגישות במפשעה, וארז אליאב, שהחלים מפציעה אך עדיין לא ערך אימון מלא.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים