שתף קטע נבחר

שרף מתכוון לסגור חשבון עם מכבי

המאמן היוצא של מכבי תל אביב, מתכוון לכנס בקרוב מסיבת עיתונאים, בה יגיב על פרשת נמני. בנו אבי קיבל מכתב שמזהיר אותו מהתבטאויות נגד הקבוצה. במקביל מתקרב ניר לוין למועדון

אבי שרף עוזר המאמן היוצא של מכבי ת"א, קיבל מכתב שמזהיר אותו בפני התבטאויות כנגד הקבוצה. במכתב מצויין כי שרף עדיין מועסק על ידי הקבוצה, וכי כל התבטאות כנגד המועדון תגרור אחריה ועדת משמעת וקנס כספי. היום (ראשון), נערכה פגישה בין עורכי הדין אפרים ברק וזאב ליאונד, בנוגע לפיצויים בפרשת מכבי תל אביב-שלמה שרף, פגישה שלא העלתה דבר. עו"ד ברק, המייצג את מכבי תל אביב ועו"ד ליאונד, בא כוחו של שלמה שרף, נפגשו החל משעות הצהריים במשך כשעתיים וניסו להגיע להסכמה בדבר הפיצויים שיקבל שרף בעקבות אי המשך דרכו בקבוצה. בעוד מכבי תל אביב טוענת כי שרף התפטר ולכן אינו זכאי למלוא הפיצויים, טוען שרף כי פוטר, ולכן זכאי לקבל את מלוא שכרו כפי שנחתם בחוזה. זוהי פגישתם השניה השל השניים, אך היום הם נפגשו שלא בנוכחותם של נציגי מכבי תל אביב, ושל משפחת שרף.
הפגישה, שתוארה כעניינית וברוח טובה, הסתיימה כאמור ללא תוצאות, ושני הצדדים אמורים להיפגש שוב בימים הקרובים. עו"ד ליאונד: "כרגע לא הגענו להסכמה, אנחנו עדיין צריכים לערוך מספר בירורים לפני שנדע מה נעשה, אם נלך לבוררות או לא". עו"ד ברק: "אנחנו לא עובדים תחת לחץ ולא במסגרת לוח זמנים, הפגישות שלנו ענייניות ואנחנו מנסים להגיע להסדר והבנה מתוך רצון לסיים את הפרשה". שלמה שרף לא הגיע לדיון, בעקבות דרישה מצד מכבי ת"א שלא יופיע. שרף: "ביקשו ממני לא להגיע, אז אני לא בא". עוד אמר שרף ל-ynet, כי הוא מתכנן מסיבת עיתונאים מסודרת, בה יגיב על כל ההתרחשויות והדברים שנאמרו עליו מצד מכבי ת"א.
בתוך כך, גברו סיכוייו של ניר לוין להיות מאמן מכבי ת"א. למרות ההכחשות מצד כל הגורמים, נודע ל-ynet, כי אמש שוחחו הבעלים לוני הרציקוביץ' ולוין, וכי כבר היום תיתכן הודעה רשמית על החתמתו של מאמן צפרירים חולון במכבי ת"א. לוין: "לא שוחחתי עם מכבי ת"א".
אגב, במידה ולוין יוחתם בסופו של דבר בת"א, משחק הבכורה שלו יהיה מול הפועל פ"ת, שפיטרה אותו בסוף העונה שעברה. המשחק אמור להתקיים במסגרת המחזור הרביעי, שייערך בעוד כשבועיים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערן (יופי) כהן
שרף. יפתח את הפה
צילום: ערן (יופי) כהן
צילום: ארכיון
לוין. מתקרב
צילום: ארכיון
מומלצים