שתף קטע נבחר

שום רוצה לקנות את הפועל כפ"ס

שחקן העבר של הקבוצה ועוזר מאמן הנבחרת יעמוד בראש קבוצת משקיעים המעוניינת לרכוש את הקבוצה. שום: "אני מתעניין בכפ"ס כל החיים, אבל כרגע אין שום דבר"

שחקן העבר של הפועל כפר סבא ועוזר המאמן של נבחרת ישראל, יצחק שום, מעוניין לרכוש את זכויות הניהול של קבוצת הכדורגל של הפועל כפ"ס. שום יעמוד בראש קבוצת משקיעים פרטיים, שכרגע עדיין לא רוצים להיחשף.
עוד במהלך השבוע שעבר נפגש שום עם ראש העיריית כפר סבא, יצחק ולד, והודיע לו על כוונתו לרכוש את זכויות הניהול מהאגודה. למרות זאת, הכחיש שום את הדברים: "לא התעניינתי בשום דבר, אני מתעניין בכפ"ס כל החיים, אבל כרגע אין שום דבר דומה למה שאתה מדבר עליו. אף אחד לא מוכר ואף אחד לא קונה את הפועל כפ"ס", אמר שום.
יצחק ולד אישר את קיום הפגישה עם שום, אך סירב להתייחס לנאמר בה: "נפגשתי עם שום כי אני נפגש אתו מפעם לפעם, ואנחנו מנהלים כל מני שיחות. אני לא עוסק במכירה של הפועל כפ"ס לא לשום או למישהו אחר. ידוע לי שיש כמה קבוצות רוכשים שמתעניינות בקבוצה, אבל אני לא יודע עד כמה זה רציני".
גורם בכיר בקבוצה אישר היום את הדברים, וציין כי קיימת טיוטת הסכם שעל פיה יחל המו"מ עם הגופים המעוניינים לרכוש את הקבוצה. "בנוסף לשום מעוניינים בקבוצה גם קובי בן-גור וגיורא שפיגל, יחד עם משקיעים נוספים וקבוצת אנשי עסקים המתגוררים בכפ"ס", אמר הגורם.
אגב, רק ביום שישי, עם סיומה של פגרת בתי המשפט, יחלו בכפ"ס לספור את 15 הימים שהוקצבו לאלי טביב ולגבי טווילי להחזיר את הקבוצה לעמותה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים