שתף קטע נבחר

ליאור שחר מונה ליו"ר עירוני ראשל"צ

בפגישה לילית החליטו חברי עמותת ראשון לציון למנות את ליאור שחר ליו"ר הקבוצה עד תום העונה. שחר יתפקד תחת חשב שמונה על ידי העמותה, ז'אק מוסרי, שיחסיו עם שחר עכורים

סוף סוף יכולים המאמן רמי לוי ויתר הצוות הניהולי בקבוצת עירוני ראשון לציון להתחיל לעבוד, ללא דאגות מהכיוון הניהולי של הקבוצה. מועצת העירייה אישרה היום (ראשון) את ההסכם שהושג בין ראש העיר, מאיר ניצן, לבין חברי המועצה דב צור וחמי דורון, שזכו בעתירתם לבג"צ נגד העברת הקבוצה לליאור שחר. שחר מבחינתו יכול להיות מרוצה, לאחר שבפגישה לילית מונה ליו"ר הקבוצה.
היום בצהריים כינסו שני הצדדים (ניצן והעותרים) מסיבת עיתונאים, בה הוצגו עקרונות ההסדר: העמותה הנוכחית תהפוך לעמותה עירונית, שתכלול 19 חברים (14 נציגי עירייה ו-5 נציגי העמותה הנוכחית) וימונה לה חשב מלווה מטעם העירייה. במהלך העונה יבוצע תהליך כפול: העיריה תפעל לכיסוי חובות העמותה (כשישה מיליון שקלים) על ידי מתן הלוואה מיידית של 3.3 מיליון שקלים והעמותה תפעל לאיתור משקיע דרך מכרז שייפתח ב-1.3.01. כמו כן, בכוונת ראשי המועדון, להעביר את הקבוצה כבר בעונה הבאה לידיים פרטיות, ולהשלים את תהליך ההפרטה.
בסיום מסיבת העיתונאים בירך ניצן על המוגמר: "בפרשה הזו אין מנצחים ואין מנוצחים. אנחנו מקווים שהספורט ניצח, ועירוני ראשל"צ לא רק תישאר בליגה, אלא גם תעפיל לצמרת".
גם המנצח הגדול של השבוע שעבר, דב צור, הפגין אופטימיות רבה: "עשינו מאמץ, הבלגנו, אבל עיקר פועלנו היה לטובת הספורט. אנחנו מקווים שהניצחון המפתיע אתמול על הפועל פ"ת יהווה נקודת ציון לכיוון טוב יותר".
בערב, לאחר מסיבת העיתונאים, נפגשו חברי העמותה עם ליאור שחר ובתום פגישה ארוכה יצאה הודעה על מינוי של האחרון, ליו"ר הקבוצה. שחר קיבל את התפקיד עד סוף העונה, כששאיפתם של שני הצדדים היא להעביר את הקבוצה בעונה הבאה לידיים פרטיות.
עניין אחד שעדיין לא נסגר, הוא תקציב הקבוצה. שחר עומד על דרישתו לתקציב שינוע סביב 14 מיליון שקלים, ואילו בעמותה רוצים להישאר בתקציב המקורי (12 מיליון).
למרות היותו של שחר יו"ר, הוא יתפקד תחת חשב שמונה על ידי העמותה, ז'אק מוסרי, שיחסיו עם היו"ר החדש עכורים. "הסכמתי להישאר בקבוצה", אמר שחר לאחר הפגישה, "מעכשיו שהעניינים נסגרו, אפעל אך ורק לחיזוק והצלחת עירוני ראשל"צ".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
ליאור שחר. ממשיך כיו"ר
ארכיון ידיעות אחרונות
רונן לידור
רמי לוי. יכול להתחיל לעבוד בשקט
רונן לידור
מומלצים