שתף קטע נבחר

פנינה רוזנבלום מצטרפת לליכוד

תיפגש מחר עם ראש הממשלה אריאל שרון. בראיון ל-ynet היא אומרת כי: "אני באה לתת, לא לקחת, אני כבר מספיק הצלחתי, יש לי קבלות להצלחה ואני מביאה 45 אלף קולות לליכוד"

ראש הממשלה, אריאל שרון, יפגש מחר (ה') עם פנינה רוזנבלום ויחתים אותה בטקס מתוקשר על טופס התפקדות למפלגת הליכוד.
"ברגע שהחלטתי שאני רוצה להמשיך בפוליטיקה ידעתי שאני רוצה להצטרף למפלגה גדולה, ומכיוון שאני ימנית ובאה מבית ימני, החלטתי להצטרף לליכוד וזה יהיה מעכשיו הבית שלי", אמרה רוזנבלום ל-ynet.
רוזנבלום אמרה כי היא אופטימית בקשר לסיכוייה להיבחר במקום ריאלי לרשימת הליכוד בכנסת בבחירות הבאות. "את הרשימה יקבעו 2,600 חברי המרכז. רבים מהם כבר פנו אלי ואמרו שהם רוצים שאני אצטרף, אני נפגשת אתם כל הזמן ואמשיך להיפגש אתם, ולכן אני אופטימית", הסבירה.
בבחירות הקודמות רצה רוזנבלום במפלגה עצמאית וקיבלה כ-45 אלף קולות מצביעים. "זו היתה הצלחה גדולה מבחינתי, ורק בגלל אחוז החסימה הגבוה לא נכנסתי לכנסת. מכיוון שרוב הקולות שלי באו מהליכודניקים, אני מרגישה שאני מחזירה את הקולות הביתה", אמרה.
לדברי רוזנבלום היא מתכננת להתעסק בעיקר בנושאים כלכליים-חברתיים, ולתרום ככל האפשר לישראל. "אני באה לתת, לא לקחת, אני כבר מספיק הצלחתי ויש לי פרסום, ואני לא באה כי אני צריכה כסא אלא כי אני רוצה לתרום, גם לליכוד שמבחינתו אני אהיה נכס, וגם למדינה". היא הוסיפה כי היא אינה חוששת מפגיעה בעסקיה, כיוון ש"בעלי והעובדים המצויינים בחברה ימשיכו לנהל אותה בהצלחה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים