שתף קטע נבחר

מכבי ת"א הבטיחה לא לקיים מגעים עם לוין כל עוד הוא קשור בצפרירים

"לא נקיים כל מגעים פורמליים עם ניר לוין כל עוד הוא קשור בחוזה", כתב לוני הרציקוביץ' בתגובה לבקשת צפרירים חולון להימנע ממגעים עם מאמן הקבוצה

מכבי תל אביב שלחה מכתב למשרדי צפרירים חולון ובו היא מגיבה על המכתב ששלח אליה אתמול מנכ"ל צפרירים, מישקה לפרדון, ושפורסם אתמול לראשונה ב-ynet. במכתב ששלחה תל אביב, ושעליו חתום הבעלים לוני הרציקוביץ', מביע האחרון צער על ההתפתחויות והפרסומים סביב כוונתו של לוין לעזוב את צפרירים. "צר לנו שמצאתם לנכון להפנות את המכתב למכבי תל אביב, על בסיס פרסומים שהם שקריים", כתב הרציקוביץ'. "אין לנו כל נגיעה לפרסומים אלו. מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב לא יקיים כל מגעים פורמליים עם ניר לוין כל עוד הוא קשור בחוזה עם צפרירים חולון".
בתוך כך, בצפרירים ציינו כי עדיין לא הגיעה כל בקשה רשמית לפתוח במשא ומתן עם לוין, אך בקבוצה חוששים שאם לוין אכן יתעקש לעבור למכבי תל אביב, הוא יגיש מכתב התפטרות. צעד כזה יפגע בסיכוייה של חולון להתחזק בשחקנים שיושאלו ממכבי, כפי שפורסם בימים האחרונים שהיא מעוניינת לעשות. אגב, היום התברר כי בחוזהו של לוין מופיע סעיף שיחרור לקבוצה "גדולה", אשר יופעל רק בסיום העונה ולא במהלכה.
גורמים בקבוצה אישרו כי בימים האחרונים מקיימת הקבוצה גישושים עם מאמנים אחרים, המועמדים להצטרף לקבוצה אם לוין אכן יעזוב, וכי ראשיה קיבלו פניות מכמה מאמנים שהציעו את עצמם לתפקיד. בין השמות שהועלו כמועמדים היו גילי לנדאו, שייע פייגנבאום ואלישע לוי.
לפרדון: "כרגע אנחנו מחכים להתפתחויות. פרט למכתב לא קיבלנו פניה רשמית, ואנחנו לא רוצים להופיע כסחטנים. אנו מסתכלים רק על טובת הקבוצה, ומבחינתנו טוב שלוין יישאר. אם הוא יעזוב זו תהיה פגיעה קשה בקבוצה".
גורמים במכבי תל אביב אמרו היום ל-ynet כי בעקבות גל הפרסומים צפוייה להתעכב החתמתו של מאמן חדש, ככל הנראה עד לתחילת השבוע הבא.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום יופי ערן כהן
לוני הרציקוביץ`
צילום יופי ערן כהן
צילום: ארכיון
ניר לוין
צילום: ארכיון
מומלצים