שתף קטע נבחר

אלה שמות: פייגנבוים, לנדאו ולוי

אחרי שניר לוין עזב למכבי תל אביב, מחפשים בחולון את המאמן הבא של הקבוצה. פייגנבוים, לנדאו ואלישע לוי נמצאים על הכוונת. שלושתם אמרו שעדיין לא פנו אליהם, אבל הם מעוניינים בתפקיד

עם שני שערי זכות בלבד אחרי שלושה מחזורים, ללא נקודות ומצהרי יום שלישי גם ללא המאמן ניר לוין, יוצאת צפרירים חולון לחפש מאמן חדש שיהיה מוכן לקחת על עצמו את המשימה הקשה של אימון הקבוצה. המועמדים העיקריים שנמצאים כרגע על הפרק הם שלושה: שייע פייגנבוים, גילי לנדאו ואלישע לוי. יו"ר הקבוצה, מישקה לפרדון, אמר כי חולון תחליט על המאמן בקרוב: "יש לנו מספר מועמדים לאימון הקבוצה, וביומיים הקרובים אני מקווה שנחליט ונמצא מאמן להמשך העונה בליגת העל".
פייגנבוים, שאימן את בני יהודה בעונה שעברה, והצליח להשאיר אותה בליגת העל במחזור האחרון, מעוניין בעבודה לטווח ארוך, ולא פוסל את צפרירים: "עדיין לא פנו אלי מחולון, אבל אם יציעו לי חוזה ארוך טווח ואני אראה שחולון רצינית אז אני אשקול את הצעה שלהם ברצינות".
אלישע לוי, שאימן בעבר את צפרירים, זוכר את הקבוצה לטובה, אבל נכון ליום שלישי בערב הוא טוען, כי עדיין לא פנו אליו: "אני יודע שאני אחד המועמדים להחליף את לוין. עבדתי שם בעבר, כשהקבוצה היתה בליגת העל, ועזרתי לחולון להישאר בליגה. הגעתי באמצע העונה, ואני זוכר את התקופה ההיא לטובה, אבל נכון לעכשיו עדיין לא פנו אלי".
גם גילי לנדאו אומר כי הוא יודע שהוא אחד המועמדים, אך טוען כי חולון עדיין לא פנתה אליו. בלנדאו מעוניינת גם אח"י נצרת מהליגה הלאומית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יוסי רוט
שייע: חוזה ארוך טווח
יוסי רוט
ארכיון ידיעות אחרונות
לוי: זוכר לטובה
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים