שתף קטע נבחר

במ.ס. אשדוד לא מרוצים מג'ורישיץ'

ראשי הקבוצה ציפו מהחלוץ הזר ליכולת גבוהה מזו שהוא מציג. ג'ורישיץ', בתגובה: "אי אפשר לשפוט אותי אחרי משחק אחד או שניים" . מאמן הקבוצה בן שמעון, מקווה להתאוששות של הקבוצה אחרי הפגרה

במ.ס. אשדוד מאוכזבים מהעובדה שהקבוצה ספגה שלושה הפסדים מתחילת העונה ומביעים דאגה מהמקום האחרון אליו נקלעו. "אם יכולת כזו עלובה של בית"ר ירושלים הספיקה לה כדי לנצח, מצבה של אשדוד הוא בכי רע". כך אמרו גורמים בהנהלה לאחר הפסדה של הקבוצה בטדי (2:1).
למרות הדברים, המאמן מירו בן שמעון טוען שההגרלה של פתיחת העונה היתה קשה, וכי הוא מעודד מהיכולת שהציגה הקבוצה בשלבים רבים במשחק. בן שמעון מאמין שבמשחקים הבאים תציג אשדוד יכולת טובה יותר ותתחיל לצבור נקודות.
בקבוצה הביעו סיפוק רב מהצטרפותם של המגינים משה גלאם וגדי חזות לקבוצה. מי שלא ממש משביע את רצונם של ראשי הקבוצה והמאמן בן שמעון הוא החלוץ ז'וראן ג'ורישיץ', ובקרוב תתקבל החלטה בקבוצה האם לשחררו. באשדוד ציפו מג'ורישיץ' לתפוקה טובה בהרבה אך השחקן טוען שלא נתנו לו הזדמנות מספקת כדי להוכיח את עצמו. ג'ורישיץ' נשמע ממורמר מהשמועות בדבר שחרורו ואמר: "איך יכולים לשפוט אותי אחרי משחק אחד או שניים?". החלוץ ציין שהוא זכה באליפות בדרום קוריאה ויש לו גם הוכחות לכך. בנוסף, אמר, העובדה שמשפחתו הגיעה רק לפני מספר ימים, מנעה ממנו להציג את יכולתו האמיתית. הערב (שלישי) או מחר בבוקר, עשויה להיערך פגישה בין גורמים באשדוד ובין סוכנו של השחקן. ייתכן כי הסוכן יתבקש להסביר את המניעים ליכולתו החלשה של שחקנו, ואף קיימת אפשרות שהנהלת הקבוצה תבקש את התרת הקשר בין הצדדים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים