שתף קטע נבחר

לוין: "מכבי תתמודד על כל התארים"

המאמן החדש של מכבי תל אביב לא מפחד לצאת בהצהרות כבר באימון הבכורה ומאמין כי הסגל הנוכחי צריך להצעיד את הקבוצה להישגים. הרציקוביץ': "מכבי תל אביב יוצאת לדרך חדשה, עכשיו צריך לדבר על כר הדשא"

ניר לוין פתח את אימון הבכורה במכבי תל אביב בשיחה אישית עם השחקנים. דקות אחדות לאחר השיחה יצאו השחקנים לכר הדשא, כשהמאמן החדש הוצג באופן רשמי על ידי הבעלים, לוני הרציקוביץ'. "נקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב", אמר הרציקוביץ' והחמיא לעבודה שעשו המחליפים הזמניים, אלי דריקס ואלכסנדר אובארוב. "אנחנו יוצאים לדרך חדשה ואנחנו צריכים לדבר על כר הדשא. אני שמח לקבל בברכה את ניר לוין ואתן לו את כל הקרדיט כדי שיצליח. אני בטוח שהוא יוביל אותנו להישגים".
הרציקוביץ' התייחס לדרך המינוי של לוין: "לא באנו לעשוק אף אחד. דיברתי עם שטרן חלובה והוא אמר לי שאין לצפרירים דבר נגד מכבי תל אביב. היחסים בין לוין לצפרירים לא מעניינינו והם יפתרו ביניהם את הבעיות. לא היה לנו דין ודברים עם לוין כל עוד הוא לא התפנה מהתפקיד ואתמול סגרנו אתו רק בשעת לילה מאוחרת". הרציקוביץ' גם התייחס ללחץ בו הוא היה נתון מאז התפוצצה פרשת שרף-נמני. "מאז שאני במכבי תל אביב, הקבוצה לא צרכה ממני כל כך הרבה אנרגיות, אבל עכשיו אני כבר יותר שקט".
המאמן החדש, ניר לוין, לא פחד לצאת בהצהרות: "קיבלתי הזדמנות ואשראי לאמן קבוצה כמו מכבי תל אביב. אני בטוח שהשחקנים יחזירו את מכבי למקום הראוי. מכבי הייתה אחת המטרות שלי כשהתחלתי לאמן. אני חושב שעם הסגל הקיים, מכבי תתמודד על כל התארים". לוין גם התייחס לפרידה הצורמת מצפרירים חולון: "אני מקווה ומאמין שהדברים שפורסמו נאמרו ברגע של כעס. צפרירים יקרה לליבי ואני מאחל להם רק הצלחה".
באימון הבכורה של לוין נכח רק קומץ מאוהדי הקבוצה. לוין עצמו נטל חלק במשחק אימון פנימי. אלי דריקס ימשיך בתפקידו בקבוצת הנוער.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ארכיון
לוין. אופטימי
צילום: ארכיון
צילום יופי ערן כהן
הרציקוביץ`. "שיר חדש בלב"
צילום יופי ערן כהן
מומלצים