שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רוסו שוקל לתבוע את בית"ר

  הקבוצה עדיין לא שילמה לשחקן את מענק החתימה של העונה שעברה בסך 175 אלף דולרים, וכעת שוקל רוסו לפנות למוסד לבוררות על מנת לקבל את הכסף. עוד" ישראל ענבר, בא כוחו של רוסו: "אם בית"ר לא תשלם עד תחילת העונה, היא לא תוכל להתחיל את העונה הבאה"

  אי הוודאות הניהולית בבית"ר ירושלים ממשיכה לצבור תאוצה, והיום (א') גם ג'ובאני רוסו, שחזר מחופשה בקרואטיה, מצטרף לבלאגן. רוסו, שהיה זכאי על פי חוזהו למענק בסך 175 אלף דולרים, עדיין לא קיבל את הכסף שהגיע לו בפתיחת העונה שעברה. הערב מאיים רוסו באמצעות בא כוחו, עו"ד ישראל ענבר, לפנות לערכאות משפטיות שיחייבו את בית"ר לשלם את הכסף.
  עו"ד ענבר אמר היום ל-ynet כי על פי חוקי ההתאחדות, אם בית"ר ירושלים לא תשלם לרוסו כספים שמגיעים לו בגין העונה שעברה, הקבוצה לא תוכל לפתוח את העונה הבאה. בית"ר נשארה חייבת לרוסו 175 אלף דולר עבור מענק חתימה מהעונה הקודמת. עוה"ד ענבר: "יש תקנון, ולפיו קבוצה שלא משלמת לשחקן מענק חתימה, לא יכולה לפתוח את העונה הבאה. זה מה שאנחנו נעשה בעניין ג'ובאני רוסו".
  עוה"ד ענבר גילה גם כי ישנה אפשרות שרוסו יתבע את בית"ר ירושלים במוסד לבוררות כדי לקבל את כרטיס השחקן שלו ולהפוך לשחקן חופשי. ענבר: "אם לא ישלמו לנו את החוב, תהיה זו הפרת חוזה ונוכל ללכת למוסד לבוררות כדי להשתחרר מהקבוצה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים