שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "שפיגל רוצה את הולצמן ודהאן כי הם של שפיגלר"
  גורם בכיר בהנהלת עירוני ראשון לציון טוען, כי מכיוון ששני יושבי הראש של הקבוצה לא מבינים הרבה בכדורגל שפיגל יכול להחתים את מי שהוא רוצה

  גורמים שונים בעירוני ראשון לציון חשים אי נוחות מהעובדה ששלושה מהשחקנים אותם מבקש גיורא שפיגל להחתים, מיוצגים על ידי הסוכן מוטל'ה שפיגלר. גורם בכיר בקבוצה אמר היום: "ההתנהלות של הקבוצה היא מתחת לכל ביקורת. סם אולפינר, יו"ר העמותה, חילק את העוגה בצורה שווה בין הפוליטיקאים, ועכשיו יש לו ולראש העיר שקט, אבל לקבוצה יש שני יושבי ראש פוליטיקאים, שלא מבינים בכדורגל".
  "אין עוד חיה כזאת, שבה שני יושבי ראש (דוד ביתו ודב צור ג.מ) עומדים בראש קבוצה אחת. בגלל ששניהם לא מבינים בכדורגל, מה ששפיגל מאכיל אותם הם אוכלים", הוסיף הגורם. "שפיגל יכול להחתים איזה שחקנים שהוא רוצה, גם אם זה במחיר כספי גבוה. שפיגל ושפיגלר חברים, והסיבה ששפיגל רוצה את חלילוביץ', שי הולצמן ושלומי דהאן, היא ששלושתם שחקנים אותם מייצג שפיגלר. הוא תופר לקבוצה את השחקנים של שפיגלר. זה המצב, והוא בעייתי".
  דוד ביתן אמר בתגובה: "המטרה של מי שאומר שאני לא מבין בכדורגל היא להכפיש אותי. אני מבין עניין, וכבר למדתי את המערכת, והראיה היא העובדה שהפחתתי בחוזים שליאור שחר עשה. לגבי שפיגל ושפיגלר, אני מאמין שאת הקשר ביניהם אפשר לנצל לטובה ולא לרעה. מי שאמר ששפיגל מביא שחקנים של שפיגלר כי הם חברים, יש לו מטרה להכפיש את שפיגל ואת הקבוצה".
  תגובתו של היו"ר דב צור: "אני שמעתי דיבורים על כך ששפיגל רוצה להחתים שחקנים של שפיגלר, אבל בינתיים הולצמן, חלילוביץ' ודהאן מועמדים לקבוצה, אבל עם אף אחד מהם לא חתמנו. גם את הדיבורים על כך שאנחנו לא מבינים בכדורגל כבר שמעתי. אנחנו נדע להתמודד עם הסוגייה הזאת, ואנחנו לא צריכים אישור מאף אחד".
  את תגובתו של גיורא שפיגל לא ניתן היה להשיג.

  חג'ג' יחתום בימים הקרובים

  לגבי הקשר חיים חג'ג', גורם בכיר בקבוצה אמר כי חוזה בין הקבוצה לבין השחקן ייחתם בסופו של דבר, וחג'ג' ישחק בעונה הבאה בראשון לציון. ככל הידוע חג'ג' דורש חוזה לשלוש עונות, שבמהלכן ישתכר בממוצע שבעים אלף דולר לעונה. בנוסף חג'ג' דורש ככל הנראה מענק חתימה של כשבעים אלף דולר. הקבוצה הבהירה לשחקן בינתיים שהיא תהיה מוכנה לשלם לו חצי מהסכום שאותו הוא מבקש, אולם ככל הנראה שני הצדדים יתגמשו בימים הקרובים, והחוזה ייחתם.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים