שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אברהם לוי: "שיקחו עשרת אלפים דולר ויעזבו"
  כך אמר אברהם לוי, לאחר שהתבשר כי שחקני בית"ר ירושלים מסרבים לפרוס את מענק החתימה על פני עשרה תשלומים. אולמרט: "העירייה לא תחלץ את זאבי מבעיותיו הכספיות"

  עימות נוסף פרץ אתמול (ד') בין הנהלת בית"ר ירושלים לשחקני הקבוצה. השחקנים סירבו לבקשת ההנהלה לפרוס את מענק החתימה על פני עשרה חודשים, אולם אברהם לוי, שהעביר את המסר לשחקנים, הציג אף הוא עמדה נחרצת. לוי: "מענקי החתימה שאמורים להיות משולמים בתחילת העונה, ייפרסו לעשרה תשלומים שווים לאורך העונה. מי שלא מתאים לו, שייכנס למשרד שלי, יקבל עשרת אלפים דולר ויעזוב את הקבוצה".
  בינתיים, למרות הדרישה של הנהלת בית"ר, ג'ובאני רוסו, מילאן סטוינובסקי, ז'אן טלסניקוב, דוד אמסלם ובראנקו סאביץ', שאמורים לקבל מענקים, מסרבים בתוקף לבוא לקראת הקבוצה.

  "העירייה לא תחלץ את זאבי מבעיותיו הכספיות"

  ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, תקף אתמול בחריפות את הבעלים של בית"ר ירושלים, גד זאבי, שמתח ביקורת בתחילת השבוע על העירייה והתנערותה מחובות הקבוצה.
  אולמרט: "אני חושב שבשנים האחרונות לא היה אדם שעזר לבית"ר יותר ממני. אם בית"ר הגיעה למה שהגיעה, אני יכול לומר בלי הצטנעות מזויפת שברגעים הקשים ביותר שלה נחלצתי לעזרתה וסייעתי לה. כל זה השתנה ברגע שרכש אותה גורם פרטי. עם כל הכבוד, גד זאבי לא צריך לצפות שעיריית ירושלים תחלץ אותו מבעיותיו הכספיות. כשם שהוא לא היה מתחלק איתה ברווחים שלה מעסקי בזק או סובארו. אני לא חברת הביטוח של עסקי זאבי. אין שום סיבה בעולם שבית"ר תקבל מהעירייה מיליוני שקלים, שאינם נמצאים אצלנו בתפזורת. זה העניין הציבורי שלנו שהקבוצה תפעל, אבל ההתחשבנויות הכספיות של זאבי בניהול הקבוצה הן עניינו ולא ראוי שיפנה את זה לעיריית ירושלים".
  אולמרט התייחס בדבריו גם להתנהגות האוהדים. "זה די טבעי שהם חרדים ופועלים למען הקבוצה. כמובן שהמאמצים שלהם צריכים להיות מופנים למי שהוא הבעלים של הקבוצה, והבעלים זה לא עיריית ירושלים. חלק מהאוהדים שהיום מפגינים, היו מתפלחים כדי לא לשלם עבור כרטיסים, אבל אני שמח שהם התעוררו עכשיו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום גלי תיבון
  אולמרט. בית"ר אינה ברשות העירייה
  צילום גלי תיבון
  צילום: אייל פישר
  זאבי. ביקורת על העירייה
  צילום: אייל פישר
  מומלצים