שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דודו אוואט עובר למכבי חיפה
  רובי שפירא סיכם אתמול עם יעקב שחר על מכירת השוער ב-750 אלף דולר. גם עופר טלקר קיבל אור ירוק למהל מו"מ עם מכבי חיפה ועשוי להצטרף היום לאוואט

  אלון דנקנר, שאמור להיות הבעלים של הפועל חיפה, הודיע אתמול כי הוא מסיר את הוטו שהטיל על מכירת שחקנים כתנאי להמשך המו"מ לרכישת הקבוצה. בעקבות זאת סיכם הבעלים הנוכחי, רובי שפירא, עם בעלי מכבי חיפה, יעקב שחר, את עיסקת העברת השוער דודו אוואט למכבי תמורת 750 אלף דולר.
  "כל זמן שאין הסכם, איננו יכול לעמוד בדרכו של שפירא למכור שחקנים", הסביר דנקנר. "שוחחתי עם רובי וקבענו שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה, כולל מכירת אוואט ושחקנים אחרים, אבל בגבול הטעם הטוב. ביקשתי מרובי רק שיחשוב על כך שאנחנו רוצים להעמיד בעונה הקרובה את הקבוצה הטובה ביותר ואני מקווה שכך ייעשה. עם זאת, המו"מ עדיין לא הסתיים ואסור שבינתיים יגרמו לרובי נזקים כספיים".
  שפירא כבר הודיע אמש (ב') לקראת חצות לאחים דנקנר על מכירת אוואט, ובשלב זה החליטו האחים דנקנר כי חתימה על חוזה לרכישת הקבוצה תיעשה רק לאחר שיידעו אם מספר השחקנים ששפירא השאיר בסגל מאפשר להעמיד קבוצה סבירה. למרות הסיכום בין בעלי שתי הקבוצות לגבי אוואט, השוער עצמו עדיין לא נפגש למו"מ עם נציגי מכבי חיפה, אולם נראה כי במישור זה לא צפויות בעיות כספיות.
  אוואט ייפגש היום עם שחר, ואם המו"מ יסתיים בחיוב, הוא יצטרף כבר אחר הצהריים לאימוני מכבי חיפה וייצא איתה מחר למחנה האימונים בגרמניה.
  שפירא ושחר ניהלו גם מו"מ לגבי עופר טלקר ושחקנים נוספים, ולא מן הנמנע שטלקר יצטרף גם הוא היום לאימוני מכבי חיפה. טלקר כבר שוחח אתמול עם הבעלים רובי שפירא ודרש להכניסו לרשימת ההעברות. על פי מקורבים לשחקן, השיחה בין השניים היתה נרגשת. טלקר הודה לשפירא על השנים בהן שיחק בקבוצה תחת ניהולו אולם הודיע כי אינו יכול להמתין יותר. שפירא הודיע לטלקר כי אינו רואה כל סיבה שלא להיענות לבקשתו, וכבר הבוקר אמור טלקר להיות מוצב ברשימת ההעברות בדרכו החוצה מן הקבוצה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים