שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דנקנר: "אם שפירא ממשיך במכירה, אנחנו בחוץ"

  דודו אוואט עבר למכבי חיפה, אורן זיתוני בדרך למכבי ת"א ועופר טלקר מחפש קבוצה. שפירא משחרר את הכוכבים, אך אלון דנקנר מקבוצת הרוכשים מודיע: "אם תימשך מכירת השחקנים, אנחנו בחוץ"

  רובי שפירא, הבעלים של הפועל חיפה, החל במכירת החיסול של סגל הקבוצה.
  היות והמגעים בין קבוצת דנקנר לשפירא בנוגע למכירת הפועל חיפה אינם מתקדמים, החל שפירא במכירת שחקני הקבוצה לקבוצות שונות בליגה.
  מנגד, טוען אלון דנקנר הרוכש הפוטנציאלי, כי מכירת הכוכבים פרט לאוואט תשאיר אותו מחוץ לקבוצה. "אמרתי בעבר ואני חוזר ואומר היום, אם רובי שפירא ממשיך במכירת השחקנים, אנחנו יוצאים מהעסקה. אנחנו לא לוקחים קבוצה מפורקת. לגבי אוואט זה נעשה, אולם לגבי האחרים, אנחנו לא מסכימים לכך. כרגע אנחנו עדיין בדיונים ונראה מה יקרה עד הערב".

  מצעד הנמכרים

  ראשון השחקנים שנמכר אתמול (ב') היה השוער הבינלאומי, דודו אוואט שנרכש על ידי מכבי חיפה, תמורת 350 אלף דולר. במידה ומכבי חיפה תהיה מעוניינת באוואט גם לאחר העונה הנוכחית, ישלים יעקב שחר את הרכישה ויעביר לשפירא סכום נוסף בסך 350 דולר. במידה ושחר יוותר על אוואט לעונת 03'-02', עם החלמתו הצפויה של השוער ניר דווידוביץ', יחזור כרטיסו להפועל חיפה. בחוזה בין הקבוצות קיים סעיף שקובע כי במידה ואוואט יימכר לחו"ל בעונה הבאה, שפירא יהיה מעורב ברווחים של המכירה.
  אוואט אמור להצטרף כבר היום לאימוני מכבי חיפה וישתתף במשחק האימון במגרש בת גלים. מחר, ייצא השחקן עם הקבוצה למחנה האימון בגרמניה. מנהל מכבי חיפה, אריה בורנשטיין, מסר היום (ג') ל-ynet: "דודו אוואט הוא שחקן של מכבי חיפה. הוא אמור להתאמן היום עם הקבוצה ולצאת איתה למחנה האימונים. אנחנו שמחים שאוואט מצטרף לקבוצה ובטוחים שהוא יעזור במאבקים באירופה ובארץ".

  זיתוני הבא בתור

  אורן זיתוני, קשרה של הפועל חיפה והנבחרת, אמור גם הוא לעזוב את הקבוצה ולסכם היום את תנאיו במכבי תל אביב. מקורב לשחקן אמר היום ל-ynet: "אורן מחכה לטלפון ממכבי תל אביב. הוא יודע שהקבוצות סגרו ביניהן והוא מחכה לחתום על החוזה בקבוצה. כרגע הוא ממתין, אולם בכל מקרה הוא לא נשאר השנה בחיפה".
  זיתוני: "שמעתי על המעבר למכבי תל אביב, אולם כרגע אני לא יודע כלום. אני אמור לשוחח היום עם שפירא ויכול להיות שהקבוצות כבר סגרו בלעדי, כפי שקרה עם אוואט".

  גם טלקר ברשימת העברת

  עופר טלקר מגינה הימני של הפועל חיפה והנבחרת הועבר היום לרשימת העברות של הקבוצה והוא רשאי לפתוח במשא ומתן עם כל קבוצה בליגת העל. לאחר שיחה נרגשת עם הבעלים שפירא אמש (ב') קיבלו השניים החלטה משותפת להעביר את השחקן לרשימת העברות.
  "אני נמצא ברשימת ההעברות ורשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה בליגה" אמר טלקר. "כרגע, כל קבוצה עושה את החישובים שלה לגבי הכדאיות של רכישת כרטיס השחקן שלי. אני מאמין שכבר בימים הקרובים אני אמצא קבוצה חדשה. בהפועל חיפה אני לא נשאר".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום איי פי
  אוואט. חצה את הכביש
  צילום איי פי
  גיל נחושתן
  טלקר. ברשימת העברות
  גיל נחושתן
  מומלצים