שתף קטע נבחר

דרעי: התומכים יצאו לשטח, המתנגדים נכנסו לרשת

כאשר אלפי תומכיו של אריה דרעי בפרט ותנועת ש"ס בכלל גדשו את הרחבה מול כלא איילון, הוצף ynet בתגובות של גולשים, רובם שמחים על המאסר ומיעוטם עצובים. בחרנו עבורכם את התגובות המובחרות

בשעה שהמוני תומכיו של דרעי גדשו אתמול (יום א') את הרחבה מול כלא איילון, הסתערו בתגובה גולשי ynet על הרשת, רובם בניסיון להשיב מלחמה נגד האיש ותנועתו.
מבין מאות תגובות שהגיעו ל-ynet עולה שרוב הגולשים תוקפים בחריפות את דרעי וש"ס, וחלקם יוצאים להגנתו. גם התקשורת, מתברר, לא יוצאת נקייה. להלן מבחר תגובות.

"הדון האחרון"

רמי מרמת שרון מכריז על יומו של "הדון האחרון": "היום מגיע לסופו פרק אפל בהיסטוריה של עמנו. דון דרעי (להלן: רבי אריה) מגיע היום למקום בו הוא יזכה לכבוד הראוי לו - לבית הכלא. בתור ספרדי גאה אני מתרעם על הניסיון להפוך את כליאתו דון אריה לנחלת כלל הספרדים. מי שפשע, חלה עליו חובת התשלום. ושאלה אחרונה: האם חיים בוזגלו יחליט להמשיך את "סדרת המופת" שלו זינזאנה, והפעם בתפקיד הכוכב דון אריה? רייטינג עצום מובטח מראש..."

"יום חג למדינה"

דני ארבל מרחובות חוגג "יום חג למדינה": "יש לברך על כך שגדול המניפולטורים הולך לכלא. בכלל, ש"ס היא תנועה המפרנסת את שירות בתי הסוהר ואני כיוצא עדות המזרח אשמח אם תימחק מהמפה הפוליטית. כל בר דעת המעוניין שמדינת ישראל תמשיך להתקיים כמדינה נורמלית, צריך לשאוף לכך".
מייק מבלגיה רואה תמונה אחרת: "פה בחו"ל זה לא מריח טוב, זה מזכיר משטר אפל וקומוניסטי. השופטים הם רק בני אדם ואיך שלא יהיה הם עשו פה טעות היסטורית וחבל".

"איפה כל הגנבים האשכנזים?"

חיים מירושלים שואל "איפה כל הגנבים האשכנזים?", וממשיך: "הם בקיסריה או בכנסת? דרעי אשם וצריך לשלם אבל יחד עם עוד 'נבחרים'".
אירית, לעומתו, מבקשת "קצת חופש". "חברים, אולי תקצבו את עונשנו. אנחנו מבקשים, מתחננים לקצת חופש מהעבריין. אפילו פושעים מורשעים כמוהו זוכים לקיצור עונש. גם לנו מגיע. תנו לנו מנוחה מהגנב. נתפס, נשפט, שישב בפנים בפה סגור".
אפרת תוקפת את הסיקור הנרחב לה זוכה הפרשה. "האם התקשורת השתגעה? איפה הפרופורציות בכיסוי אירועי דרעי? האם אין לתקשורת יד בליבוי השנאה בסכנה לדמוקרטיה, ובהפיכתו לקדוש מעונה? כמה חשיפה אפשר לתת לאנשים שהורשעו בבתי המשפט? אתם הופכים את דרעי ל"נלסון מנדלה" הישראלי במו ידכם!"

"הוא זכאי... לביקור פעם בשבוע"

צביקה מהמרכז פוסק לסיום ש"הוא זכאי . הוא זכאי לביקור בשבוע".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
דרעי מגיע למעשיהו
צילום: איי פי
צילום: איי אף פי
ש"ס בשטח, העיתונאים במתח
צילום: איי אף פי
צילום: גלי תיבון
דרעי ובתו
צילום: גלי תיבון
צילום: גלי תיבון
שלט תמיכה בדרעי
צילום: גלי תיבון
מומלצים