שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הושג הסכם ביניים למכירתה של הפועל חיפה

  במסגרת ההסכם יעביר רובי שפירא חלקים מהבעלות על מתחם קריית חיים לאחים דנקנר, שיזרימו לקבוצה שני מיליון דולר מדי עונה. אלון דנקנר: "הסיכויים שנרכוש את הפועל חיפה, גדולים מאוד"

  הסכם ביניים למכירתה של הפועל חיפה לידי האחים דני ואלון דנקנר צפוי להיחתם בימים הקרובים. במסגרת ההסכם יעבירו רובי שפירא, יעקב אנגל ואבי אבוקסיס חלקים מהבעלות על מתחם קריית חיים לאחים דנקנר, ואלה בתמורה יתחייבו להזרים כשני מיליון דולר להפועל חיפה, מדי עונה.
  יצוין כי ההסכם יחייב בשלב זה רק את המוכרים ואילו האחים דנקנר יקבלו שבועיים נוספים על מנת לבדוק את כדאיות העסקה. רובי שפירא: "הסכם הביניים סגור עקרונית, וכעת הוא צריך לעבור בין עורכי הדין על מנת לקבל את אישורם".
  אלון דנקנר: "אם לא יהיו תקלות בלתי צפויות, ההסכם ייחתם בימים הקרובים. כמו שזה נראה כעת, הסיכויים שנרכוש את הפועל חיפה גדולים מאוד. אבל בכל מקרה, אנחנו מעוניינים להיכנס לכל הפרטים בזמן שעומד לרשותנו על פי ההסכם, כדי שפתאום לא ייפול עלינו איזה תיק".

  שינוי מגמה

  רק שלשום (יום ג') היה נראה כי עסקת מכירתה של הפועל חיפה עלתה על שרטון. אולם רובי שפירא יצר קשר מחודש עם האחים דנקנר וביקש מהם לשקול בשנית את החלטתם לגבי רכישת הקבוצה. המפנה הגיע כאשר שפירא הסכים לחתום על קדם הסכם שניסחו הצדדים כבר לפני כשבוע ימים. בנוסף הסכימו יעקב אנגל ואבי אבוקסיס, שותפיו של שפירא למתחם קריית חיים, לחתום גם הם על ההסכם.
  בעקבות ההתפתחויות האחרונות החליט שפירא לדחות את הפגישה עם שחקניו הבכירים בקבוצה. הוא הודיע לאורן זייתוני, עמיר תורג'מן, אלון חלפון ורן בן שמעון שימתינו עוד מספר ימים עד שיתבהר עתיד הקבוצה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  שפירא. על סף הסכם
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים