שתף קטע נבחר

שרי העבודה החליטו לגבש הצעת תקציב אלטרנטיבית

שרי העבודה תקפו את שר האוצר, סילבן שלום, ואמרו כי "אי אפשר לעבוד אתו". השרים החליטו להקים צוות, בראשות ח"כ רמון, שיגבש הצעת תקציב אלטרנטיבית לתקציב 2002

ישיבת שרי העבודה אמש (ה') התכנסה במטרה לגבש את עמדת המפלגה, שבינתיים מתנגדת בחריפות להצעת התקציב ההולכת ומתגבשת.
בישיבה הוחלט להקים צוות, בראשות ח"כ חיים רמון, שיגבש הצעת תקציב אלטרנטיבית לתקציב 2002, שיוצג לראשונה בישיבת הממשלה ביום א' הקרוב.
שרי העבודה תקפו בישיבה את שר האוצר, סילבן שלום, ואת מדיניות התקציב שלו. שר החוץ, שמעון פרס, אמר בישיבה: "מעמדו של שרון במרכז הליכוד לא טוב וזה מונע ממנו להפעיל יד חזקה נגד סילבן שלום".
יו"ר סיעת העבודה, אפי אושעיה, האשים את שר האוצר בניהול "מדיניות של פנקסנות פוליטית". לדבריו, שלום מקצץ בתקציבי הרשויות המקומיות שראשיהן שייכים למפלגת העבודה אך מעניק כספים ביד רחבה יותר לראשי הרשויות של הליכוד.
השרה דליה איציק אמרה, כי עד לא מזמן היתה "חברה טובה" של שר האוצר, אך לדבריה, "כיום בלתי אפשרי לקבוע אתו כלום, אי אפשר לעבוד אתו".
עוד הוחלט בישיבה לאמץ את הצעתו של מזכ"ל העבודה, השר רענן כהן, ולקיים ישיבה עם ראש הממשלה ושר האוצר לפני קיום הדיונים במליאה בנושא יעדי תקציב 2002. "ללא הסכמה מוקדמת עם מפלגת העבודה בנושאי ייעדי תקציב 2002, תקלע ממשלת האחדות למשבר עמוק", אמר רענן כהן.
בלשכתו של השר סילבן שלום סירבו להגיב על הדברים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דודו פריד
דליה איציק. פעם היתה חברה טובה
צילום דודו פריד
מומלצים