שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דדש: זה לא פשוט לרכוש את בית"ר ירושלים

  למרות שביום ו' דווח על התקדמות שהושגה במשא ומתן לרכישת בית"ר ירושלים, בחלוף 24 שעות נשמע משה דדש מהוסס יותר: "יש הרבה חובות והתחייבויות, שצריך לקחת על הכתפיים. עד יום ג' אני אקבל החלטה"

  למרות שביום ו' דווח על התקדמות שהושגה במשא ומתן לרכישת בית"ר ירושלים על ידי קבוצת משה דדש, בפועל עדיין מוקדם מכדי לברך על המוגמר. בשיחה ל-ynet אמר דדש: "זה לא פשוט לקנות את בית"ר מגד זאבי. יש הרבה חובות והתחייבויות, שצריך לקחת על הכתפיים. בכל מקרה, אני אגבש את ההחלטה עד אמצע השבוע, כי אחר כך כבר יהיה מאוחר".
  דדש, שטרם קיבל החלטה סופית, ביטל את הפגישה שנועדה להיום (א') בצהריים עם זאבי, מאחר שטרם קיבל החלטה סופית: "כנראה שעד יום ג' אני אקבל החלטה, אני צריך לשקול את הדברים".
  במקביל, נפגש אתמול (שבת) משה דדש עם המאמן יוסי מזרחי ושמע ממנו את מצוקותיו. מזרחי טען כי הוא צריך בדחיפות לחזק את הקבוצה בעמדת החלוץ, הקשר הימני והמגן השמאלי. בפגישה הוזכרו שמותיהם של דמיטרי מיכאלנקו, מנור חסן וזיו כבדה, כמי שעשויים לחזק את הקבוצה. דדש אמר למזרחי, כי אם הוא ירכוש את הקבוצה הוא יגדיל את התקציב.

  בעיה ליועץ המשפטי

  מרבית המימון לעסקת רכישת בית"ר, אם תצא לפועל, יגיע מהקבלן ששון שם טוב, שהיה מעורב עד לא מזמן במו"מ ישיר לקניית בית"ר מגד זאבי, באמצעות קבוצת נאות בית וגן. נראה כי שם טוב, המקורב לדדש, מעדיף כעת לא לרכוש את הקבוצה בעצמו, אלא לחזור ולתמוך כספית בדדש ועדיין לא ברור כיצד יוגדר תפקידו של דדש בקבוצה אם אכן היא תירכש על ידו. על דדש, כזכור, הוטל עונש הרחקה לשנתיים מניהול קבוצות כדורגל, ואם העיסקה תצא לפועל, סביר להניח שהיועץ המשפטי של ההתאחדות יידרש לעניין.

  אבוקסיס: אני תורם לבית"ר את הכסף

  היום תחתום מיכל זאבי על טופס השחרור של יוסי אבוקסיס להפועל תל אביב, זאת לאחר שאבוקסיס החליט לוותר לקבוצה על משכורתו האחרונה. אבוקסיס: "אין לי בעיה לתרום את הכסף".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים