שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בית"ר: אימון מתוח

  יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים, לא ידע על השאלתו של ג'ובאני רוסו, ומחה על כך בפני גד זאבי בפגישתם היום. אוהדי הקבוצה הגיעו להפגין באימון

  היום (ד') בצהריים נערכה פגישה בין יוסי מזרחי לגד זאבי. מזרחי, שנפגע מכך שלא דווח לו על השאלתו של רוסו, מחה בפני זאבי על המהלך. למזרחי הובהר כי ההשאלה נועדה לעזור לבית"ר להתחזק, וכי בכסף שהתפנה הוא יוכל להביא שחקנים נוספים לקבוצה.
  רבים מאוהדי בית"ר ירושלים הגיעו לאימון הקבוצה היום, ושרו שירים כנגד הבעלים, גד זאבי.

  רוסו: "רציתי להישאר בבית"ר"

  אתמול כזכור הועבר ג'ובאני רוסו מבית"ר ירושלים למכבי חיפה לעונה אחת. בתמורה לרוסו תקבל בית"ר את מנור חסן וכן פיצוי של 170 אלף דולר. מכבי חיפה גם תישא בעלות שכרו של רוסו, שעשויה להגיע לכ-750 אלף דולר.
  רוסו עצמו מסר כי ההעברה הייתה בניגוד לרצונו. רוסו: "רציתי להישאר שחקן בית"ר ירושלים, אני אוהב את המועדון והקהל, ולצערי אילצו אותי לעזוב, בכך שהבהירו לי שרק עזיבתי תוכל לתרום למועדון. לכן קיבלתי החלטה לעזוב לעונה אחת. אני עובר לחיפה ומקווה שבתום הוענה אחזור לבית"ר ירושלים. החל מרגע זה כולי נתון למכבי חיפה".

  השחקנים: מוותרים על מחנה בחו"ל

  שחקני בית"ר ירושלים הודיעו היום להנהלת הקבוצה כי הם מוכנים לוותר על מחנה אימונים בחו"ל, כדי להקל על ההוצאות. השחקנים אמרו כי הם מוכנים להישאר בארץ ולקיים את מחנה האימון באחד האתרים בגליל או בקיסריה. מספר רב של שחקנים פנה ליוסי מזרחי ואברהם לוי והציע להשתמש בכסף שיתפנה להבאת חיזוק נוסף לקבוצה.
  ז'אן טלסניקוב אמר היום ל-ynet: "בכלל לא אכפת לי לצאת לקיסריה ואולי זה אפילו עדיף. אפשר לעשות שם מחנה מצוין ולחזור מוכנים". שחקן נוסף אמר: "כל השחקנים בעד ביטול בנסיעה. אם תשאל כל שחקן הוא יגיד לך שהוא בעד לבטל את מחנה האימונים בכלל. לא צריך לנסוע לאירופה בשביל להתאמן. יש בארץ אתרים טובים שבהם אפשר לסגור את הקבוצה למשך שבועה עד עשרה ימים ולמצוא ארבע יריבות אימון".
  אברהם לוי דווקא מאמין שהסיבה שהשחקנים מציעים חלופות היא לאו דווקא טובת הקבוצה. לוי: "זה ידוע ששחקנים לא אוהבים לנסוע עכשיו למחנה לעשרה ימים, אבל בקבוצה מקצוענית אין להם ברירה, ורק המאמן קובע".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רונן לידור
  לא ידע על ההעברה. יוסי מזרחי
  רונן לידור
  צילום יוסי רוט
  לא רצה לעבור. ג`ובאני רוסו
  צילום יוסי רוט
  מומלצים