שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בית"ר י-ם: האוהדים פוצצו את האימון, מיכאלנקו יוחתם

  אוהדי הקבוצה הגיעו למגרש האימונים והחלו בהפגנת מחאה על ההכנות הלקויות לעונה הקרובה ובעיקר על השאלתו המפתיעה של ג'ובאני רוסו למכבי חיפה. בין היתר הפכו האוהדים את שערי המגרש והבעירו צמיג. מוקדם יותר נפגש יוסי מזרחי עם גד זאבי והשניים סיכמו על הבאתו של הקשר דמיטרי מיכאלנקו

  לאוהדי בית"ר ירושלים נמאס מהמכות שנוחתות עליהם בזו אחר זו במהלך הפגרה הנוכחית. בדיוק שנה אחרי שעיכבו את אימון הפתיחה בגלל מיפגן אהבה חסר תקדים ל'קבוצת החלומות' שבנה גד זאבי, פוצצו כ-120 מהם בזעם את האימון שהיה אמור להתקיים אחר הצהריים. הסיבה: ההכנות הלקויות לעונה הקרובה, חוסר הוודאות לגבי הבעלים העתידיים של המועדון ובעיקר עזיבתו המפתיעה של ג'ובאני רוסו, אתמול, למכבי חיפה.
  האוהדים הגיעו למגרש האימונים של הקבוצה, שרו שירים כנגד הבעלים, גד זאבי, הפכו את השערים והבעירו צמיגים. בשלב מסויים הם אף חסמו את דרכו של המאמן יוסי מזרחי למגרש, והודיעו לו ש"היום אין אימון". רק לאחר מספר דברי הרגעה של מזרחי, שבהם ציין כי הקבוצה רוכשת את דמיטרי מיכאלנקו, נרגעו העניינים.
  לאחר מספר דקות בהן היה נדמה כי פתיחת האימון מתאפשרת, החליטו האוהדים שוב כי כל עוד תלוי הדבר בהם - אין אימון. השחקנים עצמם ניסו לעלות על כר הדשא אולם לאחר שהאוהדים מנעו זאת גם מהם, בוטל האימון סופית.
  יפרח רצון, אחד מהאוהדים שנכחו במגרש, אמר ל-ynet: "מזרחי אמר לנו שאם עוד שחקן אחד מהסגל הקיים ישוחרר בלי הסכמתו הוא לא יאמן פה. פוצצנו את האימון בצער רב וניפש ביום שישי ב-11:00 באיצטדיון רמת גן להפגנה גדולה".

  פגישה קשה בין זאבי למזרחי

  מוקדם יותר היום, לפני הגעתו למגרש האימונים, קיים יוסי מזרחי פגישה על הבעלים גד זאבי, אשר הוגדרה על ידי שני הצדדים כקשה. מזרחי מחה בפני זאבי על כך שהוא לא ידע מראש על עזיבתו של רוסו לחיפה. מזרחי הבהיר לזאבי כי הוא המחליט הבלעדי בענייני סגל הקבוצה, ולכן התנהגותם של אנשי בית"ר אתמול, לא הייתה ראויה. השניים הגיעו להבנה כי בגלל שיחרורו של רוסו, יצטרף לקבוצה כבר בימים הקרובים הקשר האוקראיני, דימיטרי מיכאלנקו.
  בוריס נורמן, סוכנו של השחקן, כבר נמצא בקייב, והוא אמור לסגור את הנושא מול הקבוצה האוקראינית של מיכלאנקו, דינמו קייב.

  אימון מתוח  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רונן לידור
  מזרחי. מביא את מיכאלנקו
  רונן לידור
  צילום ערוץ 2
  אוהדי בית"ר חוסמים את היציאה למגרש
  צילום ערוץ 2
  מומלצים