שתף קטע נבחר

קליע חדר לביתו של ח"כ איתן כבל

חבר הכנסת מהעבודה גילה הבוקר את הקליע בביתו. כבל אמר כי הוא אינו מוציא מכלל אפשרות, שהקליע נורה כדי לאיים עליו, בעקבות העתירה שהגיש לבג"ץ נגד החנינה להר שפי. המשטרה בודקת אפשרות נוספת, שמדובר בכדור תועה שנורה בחגיגות שמחה בכפר קאסם

חבר הכנסת איתן כבל מהעבודה מצא הבוקר (שבת) קליע אקדח בקיר בביתו שבראש העין.
"בסביבות 11:00 עליתי יחד עם חמי לגג דירתי שבקומה הרביעית", סיפר כבל ל-ynet "כדי למצוא גיגית לבתי הקטנה". לפתע הבחינו השנים בקליע, וכבל הזעיק את אחד השכנים, מאבטח במקצועו. לדבריו, הם איתרו את מקום כניסת הקליע, ככל הנראה בקוטר 9 מ"מ, בקיר.
כבל פנה למשטרה, שתעביר מחר את הקליע לבדיקה בליסטית, על מנת לקבוע מתי נורה. המשטרה העלתה שתי סברות. הראשונה שמדובר בכדור שנורה על רקע פוליטי, והשנייה שמדובר בכדור תועה, שהגיע מאיזור כפר קאסם הסמוך, ונורה במהלך חגיגות שמחה.
"קשה לי להאמין שהכדור הגיע מכפר קאסם כי המרחק הוא שלושה ק"מ לפחות, וכדור 9 מ"מ צריך מנוע טורבו כדי לעבור מרחק כזה ולהיכנס בזווית בה הוא נכנס", אמר כבל. לדבריו, הוא אינו מוציא מכלל אפשרות שהקליע נורה כדי לאיים אליו, בעקבות העתירה שהגיש לבג"ץ השבוע נגד קיצור עונשה של מרגלית הר-שפי. "חוויתי כבר איומים בעבר כשהגשתי בג"ץ נגד ערוץ 7. לו הייתי רווק הייתי אומר 'לא נעים, לא נורא', אך כשיש לך שתי ילדות ואשה, זה מדאיג", אמר כבל.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום אתר הכנסת
"זה מדאיג". חבר הכנסת איתן כבל
צילום אתר הכנסת
מומלצים