שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שפירא זועם על התערבות זייתוני במו"מ עם מכבי ת"א

  רובי שפירא, הבעלים של הפועל חיפה, זועם על הקשר אורן זייתוני שדורש להפחית ממחירו כדי שיוכל להצטרף למכבי ת"א. היום (א') החלו לגבש נציגיהם של שפירא והרציקוביץ' את טיוטת ההסכם על מכירת זייתוני ותורג'מן

  בעלי הפועל חיפה ומכבי תל-אביב, רובי שפירא ולוני הרציקוביץ', החלו לגבש היום (א') את טיוטת המכירה של שני שחקני הפועל חיפה אורן זייתוני ועמיר תורג'מן, למכבי. לאחר מו"מ ארוך ואינטנסיבי לאורך סוף השבוע, הגיעו השניים להסכמה לגבי מחיר השחקנים.
  ל-ynet נודע, שהרציקוביץ' אמור לשלם כ-650 אלף דולר תמורת השניים. כעת יושבים היועצים המשפטיים של שני הצדדים ומנסחים את טיוטת ההסכם.
  במקביל עובדת קרן שטיינפלד נציגתם של השניים על ניסוח החוזה מול היועצים המשפטיים של מכבי תל-אביב.
  שטיינפלד אמרה היום ל-ynet: "כרגע אנחנו עובדים על החוזים כשבמקביל עובדים במכבי והפועל חיפה על הסכם המכירה. הכל נמצא בשלב הראשוני של ניסוח ההסכמים".
  עמיר תורג'מן, עימו סיכמה מכבי את תנאיו, ממתין לאישורו של שפירא לצאת למחנה האימונים בגרמניה.

  שפירא זעם על זייתוני

  במהלך סוף השבוע נערכה שיחה קשה בין רובי שפירא בעלי הפועל חיפה, לבין אורן זייתוני קשר הקבוצה. זיתוני דרש משפירא להוריד ממחירו הגבוה כדי שיוכל לצטרף למכבי תל-אביב כבר השבוע. בנוסף התרעם הקשר, על כך ששפירא מבקש ממנו לוותר על כספים שמגיעים לו. שפירא זעם על זייתוני ולדברי מקורבים לבעלים אמר לו שלא יתערב בענייני המו"מ מכיוון שזה לא עניינו וזה רק בינו לבין לוני הרציקוביץ', הבעלים של מכבי. בנוסף "הזכיר" זיתוני לשפירא שבמידה והעסקה לא תצא לפועל, הוא מצפה ממנו שיעמוד בחוזה החתום בהפועל חיפה. חוזה של שלוש שנים שמוערך בכ-700 אלף דולר. שפירא יצא מכליו וניתק לזייתוני את הטלפון.


  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  זיתוני. הפערים הכספיים הצטמצמו
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים