שתף קטע נבחר

בשארה: תיווכתי בין אסד לערפאת, והם ייפגשו

כך סיפר ח"כ עזמי בשארה בכינוס שארגן בנצרת. בכנס אמר בשארה שזרועות הביטחון ומפלגות הימין מנסות לחסל אותו ואת מפלגתו: "כל מה שהם יעשו לא יועיל להם, אנו רק נלך ונתחזק", אמר

"שקדתי במהלך השבועות האחרונים על הבאת הפלסטינים והסורים לידי פיוס, ואני מבטיח כי כבר בשבועות הקרובים ייערך מפגש בין בשאר אסד לערפאת", גילה אמש ח"כ עזמי בשארה במהלך כינוס שארגן באולמי "אבו מאהר" בנצרת. דבריו התקבלו בתשואות סוערות.
הכינוס התקיים בעקבות החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה כנגד ח"כ בשארה, בעקבות ביקורו בסוריה, והעובדיה שארגן משלחות של נוסעים לסוריה לצורך איחוד משפחות. אל הכינוס הוזמנו אנשים שנסעו לסוריה, וכאלה המבקשים לנסוע אליה בעתיד. אלפים גדשו את האולם, ובשארה הבטיח להם שהוא עוד ימצא את הדרך לחדש את הסיורים בסוריה.
בשארה לגלגל על היועץ המשפטי לממשלה וציטט מדבריו: "שמעתי שעזמי ממשיך לארגן משלחות. מה זאת אומרת הוא שמע? הרי כולם ידעו שארגנתי לאחר שחזרתי מסוריה שלוש משלחות נוספות. זה לא היה סוד". בשארה הוסיף כי כל זרועות ביטחון ומפלגות הימין מבקשות לחסל אותו ואת מפלגתו, בל"ד. "כל מה שהם יעשו לא יועיל להם, אנו רק נלך ונתחזק", אמר.
בכינוס נאמו אנשים נוספים שביקרו בסוריה, ובנוסף גם פעיל השמאל הישראלי גדעון ספירו, הכותב טור במקומון ירושלמי, שכינה את היועץ המשפטי לממשלה "רשע בו יש לטפל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
בשארה. מה זאת אומרת הוא שמע
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים