שתף קטע נבחר

38 משפחות סירבו להעיד נגד הפדופיל מרמלה

כתב אישום מצומצם הוגש נגד אריה גולדמן, "הפדופיל מרמלה", על שלושה מקרי אונס של ילדים, ושני מקרים של ביצוע מעשים מגונים. בפרקליטות מקווים כי הורים נוספים יסכימו שילדיהם יעידו נגדו

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר (יום ד') כתב אישום נגד ה"פדופיל מרמלה" אריה גולדמן, על שלושה מקרי אונס ילדים ברמלה ושני מקרים של מעשים מגונים. גולדמן הודה ב-38 מקרים נוספים, אולם קרובי המשפחה של הילדים שנפלו קורבן למעשיו מסרבים לשתף פעולה עם המשטרה. למרות זאת, חקירת המשטרה עדיין נמשכת, ובפרקליטות מקווים להוסיף כתבי אישום נוספים נגדו.

אונס בבית הספר

במקרה הראשון הוא מואשם כי ביולי 99', כאשר הגיע נער בן 14 יחד עם שני חבריו למרכז המסחרי ברחוב ויצמן ברמלה, פגש אותו גולדמן ושכנע אותו ללכת עמו לכיוון בית הכנסת. כאשר הנער סירב ואף ניסה להימלט ממנו, תפס אותו גולדמן, משך אותו בחולצתו ואיים עליו כי אם ינסה לברוח ממנו פעם נוספת יכה אותו. לאחר מכן הכניס גולדמן את הנער לחדר בבית ספר, שם הכין מזרון מבעוד מועד, פשט את בגדיו ואנס אותו.
שבוע לאחר מכן שוב פגש הנאשם את אותו הנער, חיבק אותו בכוח והוביל אותו לבית הספר. שם הכריח אותו להתפשט ולבצע בו מין אוראלי. גולדמן איים עליו כי אם לא יעשה זאת, יספר על כך לכולם. כמו כן, הוא איים עליו כי יכה אותו אם יספר על האונס.
לאחר מקרה זה חזר גולדמן על המעשים פעמים רבות עם אותו נער, בבית הספר ובסוכה בגן ילדים, תוך שהוא ממשיך לאיים עליו כל אותה עת.

בעקבות טיול שנתי

במקרה אחר הוא מואשם כי במהלך עבודתו כחובש ומאבטח בבית ספר עצמאות ברמלה, יצא לטיול שנתי שם הכיר נער בן 14 וקשר עמו קשרי ידידות. כאשר חזרו מהטיול הגיע גולדמן לביתו של הנער והזמין אותו לטייל עמו. לאחר שהשניים בילו במשחק כדורגל משותף הוא החל לבצע מעשים מגונים בנער. כאשר הנער אמר לו שהוא לא מעוניין לקיים אתו יחסי מין הוא ניסה לשכנע אותו והוביל אותו לבניין סמוך. שם אמר לו גולדמן שהוא "אוהב אותו", אך הנער סירב לקיים יחסי מין. כמה חודשים לאחר מכן נכנס אתו שוב גולדמן לבניין, והפעם אנס אותו.
באישום אחר פגש ילד בן 9, הוביל אותו לגן ילדים, הכניס אותו לחדר השירותים במקום, ואנס אותו.
במקרה נוסף פגש גודלמן נער בן 15 והחל לשוחח עמו על סרטים פורנוגרפיים, הוביל אותו אל מאחורי בית הספר מענית ברמלה, וביקש ממנו להוריד את מכנסיו. כאשר הנער עשה זאת, ניסה גולדמן לבצע בו מעשים מגונים, אולם הנער ניסה להתלבש. גולדמן מנע זאת ממנו, השכיב אותו על הרצפה וביצע בו מעשים מגונים. במקרה אחר הוא מואשם בביצוע מעשים מגונים בילד בן 11.

"אני לא מבקש סליחה"

עם כניסתו לבית המשפט המחוזי בתל אביב נשאל גולדמן אם ברצונו "לבקש סליחה". הוא השיב כי הוא "לא רוצה לדבר עם אף אחד ולא לבקש סליחה".
גודלמן טען כי נפל קורבן לתקיפה מינית בילדותו וכי הוא חייב לעבור טיפול. "בלי טיפול לא אשתחרר בחיים מהכלא. גם אני הייתי קורבן לתקיפה מינית בילדותי ואני צריך טיפול כמה שיותר מהר".
מעצרו הוארך עד ה-14 החודש, ולאחר מכן תבקש התביעה את מעצרו עד תום ההליכים.


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום:דודו בכר
גולדמן. 38 מקרים נוספים
צילום:דודו בכר
מומלצים