שתף קטע נבחר

ש"ס מארגנת ארוחה משותפת, שינוי לא תגיע

כל ראשי הסיעות, פרט לסיעת שינוי, אישרו את השתתפותן בארוחה בביתו של ח"כ יאיר פרץ. "נאכל קצת, נשמע מוסיקה ונחתום על אמנה לאיחוד העם", אומר פרץ

אריה דרעי בכלא, ובש"ס מתפנים לאחד את העם: יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ יאיר פרץ, מתכנן ארוחת ערב ביום שלישי הקרוב, בביתו שליד קרית גת, אליה יוזמנו כל ראשי הסיעות בכנסת ויו"ר הכנסת, אברום בורג.
ראשי הסיעות השונות כבר אישרו את השתתפותם, להוציא את סיעת שינוי, שכל חבריה שוהים בחו"ל, ולא יוכלו לקחת חלק בארוחה, המתוכננת לשבוע הבא. יו"ר סיעת שינוי, ח"כ מודי זנברג שוהה בארה"ב, ח"כ יוסי פריצקי מסייר ברחבי ברה"מ לשעבר, מטעם הסוכנות, ח"כ יהודית נאות זה עתה שבה מנורבגיה, וח"כ ויקטור ברילובסקי שוהה מזה חודש בחו"ל. "אין לנו את מי לשלוח לארוחה", אומרים בשינוי. גם ראש המפלגה, ח"כ טומי לפיד, לא יופיע לארוחה, "מאחר ומדובר בארוחה לראשי הסיעות, לא לראשי המפלגות", אומרים שם.
לשאלת כתבת ynet, אמר מודי זנדברג, שמכיוון שהוא שוהה בחו"ל, הוא ביקש ממזכירת הסיעה למצוא לו מחליף: "אם יאיר פרץ היה מארגן את הארוחה במיאמי - הייתי יכול להגיע".
ח"כ יאיר פרץ, מצידו, לא שמע על אפשרות של מחליף לזנברג. ומה יפסידו חברי הכנסת של שינוי? "נאכל קצת, נשמע מוסיקה ונחתום על אמנה, לאיחוד העם", משיב פרץ.
ומה יהיה תוכן האמנה?: "העם הולך להקרע ולהתפלג, חייבים לעשות משהו. האמנה עוד לא כתובה, אני אפגש בקרוב עם בורג ונכתוב אותה. גם בבית הנשיא עובדים עכשיו על כתיבת אמנה כזו. אחרי שראשי הסיעות יחתמו עליה, נעביר אותה לאזרחים שיחתמו", מסביר פרץ. לדבריו, גם הנשיא קצב הוזמן לאירוע - ואולי יגיע.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאולי שם טוב
ח"כ יאיר פרץ. יוזם האמנה
שאולי שם טוב
ארכיון ידיעות אחרונות
זנדברג. אני במיאמי
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים