שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מירי שילון בלעה סבון!

  מירי שילון באופרת סבון?! הו כן. וגם דן תורג'מן, ענת עצמון, צביקה פיק, סי היימן, מירי בוהדנה, אילנה אביטל וכל השאר, פחות או יותר. הסידרה, "סיטי טאוור", מצטלמת בימים אלה ותשודר ב"רשת"

  דן תורג'מן, ענת עצמון, סי היימן, מירי בוהדנה, פולי רשף, צביקה פיק, אילנה אביטל, צחי נוי, רות גונזלס, דדי זוהר, הגר תפוחי, זאב שמשוני, חיליק כהן, לירון לב, מאי בן-ארי, עידו לב - והשיא: מירי שילון (אשתו של דן) - כולם מככבים באופרת הסבון הישראלית החדשה "סיטי טאוור", שצילומיה החלו בשבוע שעבר באולפני נווה אילן בירושלים.
  מדובר בהפקה רבת משתתפים של ג.ג, המתרחשת בבית מגורים מפואר ויוקרתי. העלילה, כמקובל בז'אנר, סובבת סביב אהבה, כסף, הצלחה ומערכות יחסים בין דיירי הבניין בתוך ומחוץ לדירותיהם. את הסדרה יצרה לאה גלובוס, שהגתה את הרעיון ומלווה אותו משלבי ההפקה, דרך עיצוב הדמויות, התפאורה והתלבושות. הצילומים יתקיימו, מלבד בנווה אילן, גם במלון שרתון סיטי טאוור בתל-אביב. עד לימים האחרונים עוד התנהלו דיונים לגבי שם הסדרה, ובסופו של דבר החליטו לקרוא לה על-שם המלון היוקרתי בת"א.
  את הסדרה יביים חיים רינסקי, מי שביים את "רמת אביב ג'" והיה אחראי לצילומי החוץ של אופרת הסבון הישראלית הראשונה, "לגעת באושר". הסדרה, שנרכשה על-ידי "רשת", תשודר החל מה-4 בנובמבר.

  מי נגד מי?

  למרות שדן תורג'מן ואשתו בחיים ענת עצמון משחקים שניהם בסדרה החדשה, בגלובוס החליטו להפריד כוחות. תורג'מן יהיה נשוי בסדרה לרות גונזלס ("גלגל המזל") וענת עצמון תהיה אחותו, עורכת דין במקצועה. תורג'מן הוא בעל מסעדה, מקושר ושוביניסט, שמתייחס לאשתו כאל בובה. עצמון היא כאמור עורכת דין מצליחה שעזבה את בעלה, מגדלת שני ילדים לבדה ומנהלת מערכת יחסים עם פולי רשף, שמגדל בעצמו שלוש בנות. סי היימן היא רכילאית ומירי בוהדנה היא מלצרית במסעדה של תורג'מן ובמקביל גם הבת של צחי נוי, שוער הבניין. צביקה פיק הוא היחיד שמגלם את עצמו – זמר בסוף שנות ה-40 שאוהב את החיים הטובים ונמצא באמצע סיפור גירושין מאילנה אביטל. מירי שילון, אשתו של ולשעבר מנחת תכנית משל עצמה, תגלם בסדרה אשת תקשורת וחברה, חזקה ודומיננטית.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אילנה אביטל. בתפקיד גרושתו של צביקה פיק
  ארכיון
  צחי נוי. בתפקיד שוער הבניין ואבא לשל מירי בוהדנה
  ארכיון
  צביקה פיק. בתפקיד עצמו
  לאתר ההטבות
  מומלצים